10 aizraujošākās apskates vietas Argentīnā dabas mīļotājiem

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Tūrisma ziņas / 10 aizraujošākās apskates vietas Argentīnā dabas mīļotājiem

10 aizraujošākās apskates vietas Argentīnā dabas mīļotājiem

10 aizraujošākās apskates vietas Argentīnā dabas mīļotājiem

Argentīnu raksturo liela klimatisko apstākļu daudzveidība un brīnišķīgas dabas ainavas, kas šurp vilina ceļotājus un aktīvās atpūtas cienītājus no visas pasaules. Piedāvājam ieskatam 10 iecienītākās apskates vietas Argentīnā, kas aizraus elpu ar lieliskiem skatiem un liks pukstēt straujāk asu izjūtu cienītāju sirdīm.

Mēness ieleja jeb Ischigualasto

Sanhuanas provinces parks, kas pazīstams arī kā Mēness ieleja jeb Ischigualasto, ir viena no pārsteidzošākajām vietām Argentīnā. Tuksnešainā parka klintis vēji ir pārveidojuši sirreālistiskās skulptūrās, kas atgādina mēness virsmu. Laikam pāri stāvošo noskaņu papildina arī šeit savulaik atrastās dinozauru fosilijas, kas tagad apskatāmas parka muzejā. Iepazīt šo unikālo vietu var gan dodoties pārgājienos, gan braucot ar kalnu velosipēdiem, gan traucoties ar 4x4 spēkratiem.

Los Glaciares nacionālais parks Patagonijā

Los Glaciares nacionālais parks atrodas netālu no Čīles robežas. Piedzīvojumu cienītāju īpaši iemīļots šeit ir Perito Moreno ledājs, kas vislabāk pazīstams ar dramatiskajiem leduskritumiem, kas tiecas Argentīnas ezera ūdeņos. Parkā mīt arī daudzi putni, piemēram, kondori un melnknābja ērgļi. Brīnišķīgās ainavas un dzīvnieku pasauli te var iepazīt gan dodoties pārgājienos, gan izbraucienos ar kuģīti.

Kordovas Sjeras

Kordovas Sjeras aktīvās atpūtas cienītājus vilina ne vien ar brīnišķīgajām dabas ainavām, bet arī ar plašo aktivitāšu klāstu – sākot ar trekingu, smaiļošanu, kalnu riteņbraukšanu un beidzot ar kanjoningu.

Septiņu ezeru maršruts

Septiņu ezeru ceļš Patagonijā, kas tiek dēvēts par vienu no ainaviskākajiem Argentīnā, ir līkumains ceļš, kas vijas gar brīnišķīgiem ezeriem, kalnu ainavām un gleznainām pilsētām. Visbiežāk šo ceļu tūristi veic, braucot mašīnā, taču tas piemērots arī velo braucējiem.

Iberas nacionālais parks

Esteros del Iberá ir viens no lielākajiem saldūdens rezervātiem pasaulē ar plašiem purviem un lagūnām. Rezervātā dzīvo daudz savvaļas dzīvnieku, tostarp aligatori, purva brieži un simtiem putnu sugu, ko var vērot braucienos ar laivām.

Cacheuta

Cacheuta ir skaista mazpilsēta Mendozas provincē, kas atrodas nelielā ielejā, ko ieskauj kalni. Tā ir lieliska vieta pārgājieniem, izbraucieniem ar velosipēdu vai atpūtai pie upes, bet īpaši slavena pilsēta kļuvusi, pateicoties saviem termālajiem baseiniem.

Salta

Salta ir provinces galvaspilsēta kalnainajā Argentīnas ziemeļrietumu daļā. Tā ir dibināta 1582. gadā un ir pazīstama ar savu spāņu koloniālo arhitektūru.  Šī pilsēta piedāvā visu, ko vien var kārot aktīvās atpūtas cienītāji: raftings, pārgājieni, izjādes ar zirgiem, kalnu riteņbraukšana un alpīnisms ir vien dažas no daudzajām iespējām. Bet visam pāri stāv krāšņās ainavas un vietējās kultūras baudījums.

Paranas upe

Argentīnas nozīmīgākā kuģojamā upe, kas piedāvā visplašākās ūdenssporta iespējas - kanoe, vindsērfings, ūdensslēpošana, smaiļošana, braucieni ar motorlaivu, burāšana un pat niršana ir vien dažas no interesantākajām atpūtas iespējām.

Sierra del Tigre dabas rezervāts

Dabas rezervāts Tandilā, kas atrodas pavisam netālu no Buenosairesas, sniedz lielisku iespēju iepazīt Argentīnas dabu tiem ceļotājiem, kas apmetušies lielpilsētā. Rezervātu var iepazīt gan dodoties pārgājienos, gan izjādēs ar zirgiem.

San Javier kalns

Pareizā izvēle asu izjūtu cienītājiem, jo piedzīvojumu garu šeit var baudīt gan nodarbojoties ar kalnu riteņbraukšanu, gan dodoties ainaviskos pārgājienos un izjādēs ar zirgiem, bet visstraujāk sirdij liks pukstēt laišanās pa zip-line trasēm un panorāmas skati lidojumos ar paraplanieri.

No Andiem līdz Patagonijas tuksnešiem - Argentīnā ikvienam būs ko redzēt un piedzīvot!

Vēlies doties piedzīvojumā pa Argentīnas skaistākajām vietām? Noorganizēsim personalizētu, tieši Tev saplānotu individuālu ceļojumu. Piesakies konsultācijai šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.