Hurgadas Infotūre ar Novatours (05.11 – 12.11.2022.)

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Vanilla Travel aģentu braucieni / Hurgadas Infotūre ar Novatours (05.11 – 12.11.2022.)

Hurgadas Infotūre ar Novatours (05.11 – 12.11.2022.)

Hurgadas Infotūre ar Novatours (05.11 – 12.11.2022.)

Sagatavoja: Kristīne Stirna

Hurgadā Novatouram īstenībā ļoti jauka gide, kas sagaida Linda, runā latviski un palīdz vienmēr visu atrisināt. Kopā apskatījām 42 viesnīcas. 

06.11.2022

Prima Life Makadi Resort& SPA 5*

Šājā viesnīcā dzīvojām 3 naktis. Ļoti vienkārša un ekonomiska. Balkona durvis savā numurā atvērt nevarēju, dušas tādas nolietotas, numuri arī ekonomiski. Teritorija kopta un zaļa. Ir tikai viens mazais bērnu baseins apsildāms. Pludmale smilšu ar normālu ieeju jūrā. Atsaucīgs personāls. Ēdināšana ne visai, it kā plaša, bet ne visai garšīga. Bet tā labāk nepiedāvāt šo viesnīcu. 

Rixos Magawish 5*

Moderna un jauna viesnīca. Importa alkohols pieejams. Apsildāmi baseini. Ļoti laba pludmale. Sporta zāle ar iekļautu personīgo treneri. Vēlo izrakstīšanos var sarunāt 1-2 stundas bez maksas. Zirgu stallis ar iespēju izjāt ar zirgiem 30min bez maksas, kas bērniem šeit būtu forši. Numuri plaši. 

Viss ļoti pārdomāti šajā viesnīca, un ka jau jaunai viesnīcai. Vienīgi nebūs bērniem īsti piemērota, jo nav ko tur darīt ar bērniem, izņemot tās zirgu izjādes. 

Agua Blue 4*

Otrpus ceļam no pludmales. Kopta, bet vienkārša, piedāvāt var droši. 

Lidosta te pat blakus un pāri viesnīcai lido diezgan bieži lidmašīnas. Var izmantot blakus viesnīcas teritorijas - Albatros Aqua Park. Shuttel būs uz pludmali. Standarta numuri ļoti kopti un diezgan moderni priekš 4*. Ģimenes numuri tādi kā standarta, tik ar durvīm bīdāmām pa vidu. WiFi numuros un teritorija bez maksas. 

Albatros Aqua Park 4* 

Savienota ar Aqua Blue viesnīcu un var izmantot Aqua Vista viesnīcas teritoriju.

Kopumā tāda pati viesnīca kā Aqua Blue, kopta un plaša teritorija.  Bērniem un pieaugušajiem paradīze, jo plašas izklaides iespējas, akvaparks, animācijas utt. Numuri tādi pasi kā Blue viesnīcai - renovēti un kopti. Nav baigi plaši numuri bet salīdzinoši ir Ok. Noteikti var piedāvāt. 

Pickalbatros Alf Leila 4*

No ārpuses tāda vienkārša un ekonomiska ļoti izskatās. Ja salīdzina, tad labāk piedāvāt Aqua Park un Aqua Blue. Stilā interesanta, kā pilsētiņa izskatās. Teritorija kopta, bet man likās tāda veco laiku stila viesnīca, man īsti nepatika.

Pludmale 1km attāluma - Pludmale ir Dana Beach viesnīcas.  Apsildami baseini gan bērniem, gan pieaugušajiem ziemas laikā. WiFi bez maksas numuros un teritorijā. Lēzena ieeja jūra, bet ir arī pontonsŠajā viesnīca notiek Neverland show, biju gaidījusi ko iespaidīgāku, bet tāda āra estrāde ar krēsliem tik. Numuri kopti un tādi pasi ka Albators Aqua viesnīca. Ģimenes numuri ļoti plaši. 

Jungle Aquapark 4* + Neverland 4*

Tie, kas rezerve Jungle tiem recepcija ir Neverland viesnīca, jo tur ir slēgta recepcija.

Jungle un Neverland viesnīcām ir viena teritorija. No ārpuses Neverland viesnīcas recepcija neteikšu, ka baigi moderna, vai nu nav pabeigta vai nolietota. Iekšā recepcijā un restorānos viss kopts un moderns.

Abas viesnīcas var izmantot viena otras teritoriju. Iznāk numuri kas ir Neverland ir ļoti tālu no recepcijas, paši numuri un moderni, bet tas, ka teritorija, kas būs Neverland viesnīcai vēl nav beigta, iznāk tā pat iet cauri Jungle Aquarak viesnīcai. Sanāk ka atšķiras tikai numuri kuros dzīvo jo pārējais ir viens un tas pats. Kopā abām viesnīcām 82 slaidi. Bērniem un pieaugušajiem ļoti daudz ko darīt, dažādas izklaides iespējas. 4 apsildami baseini. Noteikti ģimenēm var ieteikt.  

Jungle Aqua Park numuri vienkārši bet kopti. Ģimenes numuri nav baigi plaši. Vēlāk Jungle un Neverland būs zem viena nosaukuma. Tagad ir tā ka teritorija ir viena abām viesnīcām, atšķiras tikai numuri. Neverland jauni numuri ļoti plaši, divas vannas istabas, divas guļamistabas, viss moderns un jauns. Neverland numuriem blakus top jauns akvaparks, kas drīz tiks atvērts. Pie Neverland numuriem notiek remontdarbu.

Kādā secībā iet viesnīcas, viena otrai blakus, visas var izmantot šīs teritorijas 

Vispirms Alf Leila viesnīca 

Jungle Aqua Park 

Neverland 

Šis visas ir savienotas, vienīgi no Alf Leilas vēl nevar ar kājām atnākt uz Jungle Aqupark 

Albatros Citadele 5*

Ļoti patika šī viesnīca. Vienīgi apkārt nav kur iziet vakaros, atrodas nekurienē. Ļoti skaita teritorija, panorāmas skats uz jūru. Pie pašas jūras atrodas. Kuģīša piestātne pie viesnīcas. Numuri ļoti skaiti plaši un kopti, visi numuri ar skatu uz jūru. Ģimenes numuri savienotie ir. 

WiFi bez maksas numuros un teritorijā. Trīs pludmales - koraļļu visas. Divi apsildāmi baseini. Ir daži numuri kas vēl nav renovēti rezervējot nevar zināt vai būs renovēta vai ne  Ir dažādi veikaliņi uz vietas viesnīcā. Nav piemērota ar kustības traucējumiem cilvēkiem, daudz kāpnes. Bērniem īsti nav ko darīt te, tāpēc ieteikt var pāriem romantiskai atpūtai.  

Long Beach 4*

Kopumā ļoti ekonomiska viesnīca. Šo labāk nepiedāvāt. Recepcija atjaunota nav liela bet moderna 

Daudz cilvēku atpūšas, kad bijām tur viss pilns bija ar tūristiem. Mēs redzējām nerenovētos numurus, skapis juka ārā, nu drausmas. Renovētie esot smuki, viena no kolektīva tur dzīvoja un teica, ka bija renovētajā numurā un tas bija ļoti labs. Renovēts arī ir restorāns, bet pārējais vēl nav, to plāno atjaunot tuvākajos gados, kā arī numurus visu renovēt esot plāns. Teritorija plaša un kopta, pludmale smilšu. 

Titanic Beach Spa 4* 

Vienkārša, nerenovēta, bet ļoti kopta un nav nolaista. Plaša teritorija. Jārēķinās, ka vienkārša viesnīca, bet paradīze bērniem. Numuri vienkārši, nav renovēti. Ir daži ģimenes numuri renovēti. Kopumā var piedāvāt, bet tad es labāk iesaku Agua Blue viesnīcu vai Aqua Park viesnīcu ņemt. Šī mani līdz galam neuzrunāja. 

Titanic Palace 5*

Ar gaiteņiem savienota ar Beach viesnīcu. Vienkārša, bet kopta viesnīca. Tā arī nesapratu, kas visiem patīk šajā viesnīcā. Numuri ir ok, nav renovēti, bet kopti. Piedāvāt var, bet man kaut kā ne visi šīs abas viesnīcas Titanic. Cilvēki, kas brauc, esot sājūsmā, bērniem paradīze. 

Jaz Aquamarin 5* 

Atrodas tieši blakus Titanic viesnīcai. Ir veikaliņi ārpus viesnīcas, kur iziet vakaros pastaigāt. Ļoti jauka viesnīca, kopta un plaša teritorija. Diezgan moderna un par visu padomāts. 4 baseini tikai nav apsildāmi no visiem. Numuri nav plaši baigi, bet kopti un moderni. Family numuri tas gultas bērniem tādas ne visai lielas un garas, ja bērns garāks par 120 tad diezgan pagrūti tāda gulēt. Kopumā ļoti laba viesnīca, gan ģimenēm ar bērniem, gan tikai pieaugušajiem. 

Desert Rose 5* 

Īstenībā ļoti laba viesnīca, tikai jārezervē Superior numuri, kas ir renovēti. Zaļa, plaša un kopta teritorija. WiFi noteiktas vietās, numuros par papildus samaksu. 

Staff strādā jau 15 gadus daži tāpēc daudzi atgriežas te jo patīk, ka kolektīvs īsti nemainās un ir tie paši darbinieki 

Ultra ALI konceptā- alkohols labāks, nav importa, bet viņu vietējais premium alkohols, al carte brokastis spā un sauna var apmeklēt.

Lagunas pludmale, smilšu ar lēzenu ieeju jūrā, bet tālāk ir iespējams snorkelēt.

Standarta numuri vienkārši, nerenovēti. Arī ir vakarā, kur iziet pastaigāt pa veikaliem ārpus viesnīcas. 

Dana Beach 5*

Kopta un moderna viesnīca, plaša un zaļa teritorija. Ģimenes numuri ir ar divām istabām nav baigi plaši. Kopumā ļoti laba viesnīca. Daudz tūristi bija. Ir kuģītis kas no recepcija aizved līdz jūrai pa kanalu, kursē katru dienu no 8-22:00 bez maksas. 

Ir kur iziet ārpus viesnīcas, dažādi veikali. Šo noteikti var piedāvāt gan ģimenēm, gan pāriem. Vienīgi redzējām jau tumsā šo viesnīcu. 

08.11.2022

Sentido Palm Royal Soma Bay 5*

No ārpuses diezgan okey, iekšā tāds klasiskais stils vairāk vai muižas stils. Bet viss kopts un zaļa, plaša teritorija.  Numuri ir pietiekami plaši un kopti, arī stils klasiskais. Family Panoramic ļoti plaši numuri. Laba vieta ja patīk Kaitot, jūra tam piemērota. Pludmalei ir koraļļi. Club numuriem brokastis ir atsevišķa vieta. WiFi pieejams visa teritorija. Nav importa alkohols, tas par papildus samaksu. Pludmale smilšu ar normālu smilšu ieeju jūra. Šo vairāk pāriem ieteiktu. Vakaros īsti nav kur iziet pastaigāt, atrodas nekurienē. 

Serenity Makadi Beach 5*

Atrodas nekurienē, bet ļoti plaša, zaļa un kopta teritorija. Liela un plaša recepcija. Moderna viesnīca. Viesi, kas te dzīvo, sakot ka ļoti laba viesnīca. Viens apsildāms baseins ziema. Ir vietām varbūt kādas nolietojuma pazīmes bet nav tik traki. Numuri pietiekami plaši un kopti. Ģimenes numuri vienas istabas. Pludmale ir koraļļu, krastā peldēt nevar tikai no pontona.

Vairāk orientējas uz pieaugušajiem, ģimenēm ar bērniem īsti nebūs piemērota. Kopumā diezgan laba viesnīca un var piedāvāt. No recepcijas līdz pludmalei gan iznāk pa tādu ka kalniņu iet lejā. 

Serenity Fun tieši pretī šai viesnīcai. 70% vācieši šeit un seniori. 

Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5*

Un Stella Garden, viens īpašnieks. Abas teritorijas savienotas. Nav kur vakara iziet pastaigāt pie viesnīcas. Plaša ļoti teritorija. Recepcijas teritorija ir okey, kopta. Ir nolietojuma pazīmes viesnīcai, bet pārdot var. 

Numurus neredzējām jo esot 100% noslogojums. Atrodas pirmajā līnija. Beach viesnīca viens apsildāms baseins pieaugušajiem un viens bērniem. WiFi numuros pa maksu. Pludmale šaura. 250m garš pontons. Visos numuros tikai duša. Numuri ir normāli, tik cik bildes mums parādīja. 

Stella Garden 5* 

Atrodas otrajā līnija. Viens apsildāms pieaugušajiem un bērniem arī viens. Var izmantot pludmali Beach viesnīca. Visos numuros vanna. Stella Garden var piedāvāt, ja der otrā līnijā pludmale, bet jārēķinās, ka teritorija plaša un līdz jūra ir gabaliņš ko iet. Publika ir internacionāla. 

Jaz Aquaviva 5* 

Šī man ļoti patika. Vienīgi tālu no pludmales, bet kursē autobuss. Ļoti skaita un moderna viesnīca. Plaša recepcija. Lielākais akvaparks šajā reģiona. Ir 2 apsildami baseini akvaparka - bērnu viens un otrs lielākiem. Galvenais baseins ir aktivitātēm dažādām, ir klusais baseins un zona kur nav animācijas un tur neviens netraucē. Nav lifti šajā viesnīca, ar mazajiem bērniem norādīt lūgumu numuriem pirmajā stāva. WiFi bez maksas, divas ierīces bez maksas var pieslēgties. Adults Only zona ir otrajā stāvā. Pludmale Oasis viesnīcai. Ļoti jauka viesnīca. 

Ja nav svarīgi jūra blakus noteikti ar bērniem un pāriem der. Ļoti plaša ēdienu izvēle. Numuri nav baigi plašie, moderni. Ģimenes numurs ar divām istabām, bērniem tas gultas nav baigi lielas, aptuveni 1,20m. 

Jaz Makadi Oasis Resort & Spa 5* 

Atrodas pāris minūšu attāluma no Jaz Aquaviva. Ļoti mājīga viesnīcas. Kopta, zaļa teritorija. Pludmale pastaigas attāluma. WiFi pieejams ar limitētu ātrumu, bet numuros un teritorija ir. Tie kas paliek šeit var izmantot Jaz Aquaviva akvaparku bez maksas. Numuri nav baigi lieli, bet kopti. Ēdiens garšīgs, lai gan pusdienās nebija ļoti liela izvēle bet garšīgi. Apkalpošana ļoti laba. 

Iberotel Makadi Beach 5* 

Atrodas netālu no Makadi Oasis viesnīcas. Stilā ļoti līdzīga Makadi Oasis viesnīcai. Plaša, zaļa un kopta teritorija. Atsaucīgs personāls. Piemērota pāriem un ģimenēm ar bērniem. A la carte var apmeklēt neierobežota daudzuma. Importa alkohols par papildus samaksu. Akvaparku var izmantot bez maksas Jaz Aquaviva. Bez maksas WiFi visa viesnīca. Galvenais baseins ir apsildāms ziema un viens bērniem. Nav ģimenes numuri bet ir connected numuri. Smilšu pludmale, ir vieta kur pludmalē var snorkelēt. Numuri nav plaši, bet liela terase. Pludmale ir smilšu ar normālu ieeju jūra. Ieteiktu pāriem šo viesnīcu. 

Jaz Makadina 5* 

Atrodas tieši blakus Iberotel. Gar pludmali pa promenādi var aiziet līdz Iberotel viesnīcai. Arī ļoti plaša, kopta teritorija. Dizaina ziņā līdzīga ka Iberotel. 2014 gada beidzamā renovācija. Smilšu pludmale, ir iespēja arī snorkelēt. Viens baseins apsildāms tikai. Aqua Bar var lietot bez maksas Jaz Aquaviva viesnīcā. Minibārs numurā par papildus samaksu. WiFi bez maksas visa teritorija. Numuri jauki, nav ļoti plaši bet mājīgi. Ieteiktu vairāk pāriem šo viesnīcu. 

Sunrise Tuscana Resort Grand Select 5* 

Atrodas blakus viesnīcai kurā dzīvojām Prima Life. Nav kur iziet ara no viesnīcas pastaigāt. Ir dažādi veikaliņi viesnīcas teritorija. Teritorija nav plaša. Moderna viesnīca. No novembra apsildāms baseins. Numuri moderni. Tie kas ar privāto baseinu un Jacuzi ļoti plaši. Vairāk pāriem piemērota viesnīca, bērniem maz ko darīt tur. Katru vakaru dažādas ballītes notiek otrajā stāvā. 

09.11.2022

Blend Club Aqua Resort 4*

Tāda ļoti vienkārša viesnīca. Pludmale tālu no viesnīcas, ved autobuss uz pludmali. Pludmale ir smilšu ar iespēju normāli ieiet jūra. Standarta renovētie numuri ir tādi ne visai. Nerenovētie īsti neatšķiras no renovētiem.

Viens baseins apsildāms. Pluss ir ka ir ļoti liels akvaparks pie jūras. Teritorija nav plaša bet ir kopta. Wifi tikai recepcija. Klienti šeit saka ka ēdiens esot ne visai. Ekonomiska viesnīca, ko labāk nepiedāvāt. 

Calimera Blend Paradise 5* nav gatava tāpēc neredzējām 

Sunrise Garden Beach Resort 5*

Teritorija plaša, zaļa un kopta. Numuri kopti. Trīs baseini apsildami no novembra līdz aprīlim. Apsildāms arī akvaparks. Smilšu pludmale un smilšu ieeja jūra. Ir pontons no kura var snorkelēt. WiFi visa teritorijā. Viesnīcas Sentido Mamlouk var izmantot, abas ir savienotas viesnīcas. Un tā viesnīca var izmantot šo teritoriju. Importa alkohols par papildus samaksu. Kopumā ir okey viesnīca. Daži deluxe ir renovēti. Ir kur iziet pastaigāt. Piedāvāt var ģimenēm ar bērniem un pāriem. 

Sentido Mamlouk Palace Resort 5*

Savienota ar teritoiju Sunrise Garden Beach Resort. Nav bērnu klubs, var iet uz Sunrise viesnīcu. Plaša, kopta un zaļa teritorija. Pludmale smilšu ar smilšu ieeju jūra. Pilnas abas viesnīcas abas, noslogojums 99%. A la carte restorānus var apmeklēt bez ierobežojuma. WiFi bez maksas visa teritorija. Ģimenes numuri ļoti plaši. Piedāvāt var gan ģimenēm ar bērniem, gan pāriem. 

Titanic Royal Resort 5*

Moderna  un plaša viesnīca. Atroda pie jūras, smilšu pludmales, sekla ieeja jūra. Viss plašs un kopts. Ģimenes numuri plaši, moderni, ir bīdāmas durvis uz guļamistabu. Piemērota ģimenēm ar bērniem. WiFi bez maksas visa teritorija. Plaša animācija - krievu, vācu angļu valodas. Vācieši vairāk šajā viesnīca. Smilšu pludmale. Nav koraļļu. 4 Baseini apsildāmi. Ir slidkalniņi tikai bērniem līdz 8 gadiem. Standarta numuri plaši. Satikām latviešus šeit un teica, ka noteikti atgriezīsies, ļoti patika tur.  

Pickalbatros Albatros Palace Resort 5*

Man prasās jau nedaudz uzlabot šo viesnīcu. Nav slikta, bet ja salīdzina ar citām, recepcijas daļa tāda nedaudz jau nolietota. Teritorija plaša un kopta. Ir ārpusē daži veikali kur iziet pastaigāt. 

Apsildāms lielais un bērnu baseins. Sekla ieeja jūra. Blakus viesnīcai ir Līcis kur labāk iet peldēties. Numurus neredzējām, jo visi aizņemti, bet tā kas te dzīvoja no mūsu grupas, saka, ka numuri plaši un kopti. Labāk numuru ar skatu baseinu jo tie kas ir uz jūru ir tālu no recepcijas. Kids akvaparks tikai pieejams. Pieaugušie var lietot blakus viesnīcas akvaparku Beach Albatros Resort. Var neierobežoti apmeklēt A La carte restorānus. WiFi bez mākas visa teritorija. Koraļļi ir tikai pie pontona. 

Pickalbatros Beach Albatros Resort Hurghada 4*

Moderna viesnīca pie pašas jūras. Kopta, teritorija. Atrodas blakus Palace viesnīcai. 

Nav liela teritorija. Šo noteikti var piedāvāt. Family numuri ir divi savienoti numuri, max 6 personas. Standarta numuri max 3+1. 

WiFi bez maksas numuros un visa teritorija. 11 baseini kopā, 7 apsildami no novembra līdz martam. 6 slidkalniņi - 3 bērniem, 3 pieaugušajiem. Pludmale smilšu ar smilšu ieeju jūra, var normāli ieiet. No Aqua Park Aqua Blue Aqua vista viesnīcām var izmantot šo pludmali. Standarta numuri moderni un renovēti. Pietiekami plaši. Kopumā ļoti laba 4* viesnīca. 

Pickalbatros Albatros White Beach 5*

Ir kur iziet pastaigāt. Forša un moderna viesnīca. Teritorija kopta. Atsaucīgs personāls. Numuri moderni. 2 pieaugušo baseini 3 bērnu. 4 apsildāmi baseini. Smilšu pludmale. Ir arī conected numuri. WiFi bez maksas visa teorijā. Koraļļu nav. Ļoti laba viesnīca, katru gadu kaut ko atjauno. 

Pickalbatros Blu SPA 5*

Atrodas blakus White Beach viesnīcai. Moderna un plaša recepcija. Ir kur iziet vakara pastaigāt. Personāls atsaucīgs. 1 baseins apsildāms no 4 baseiniem. Numuri atšķiras tikai ar izmēriem, izskatās visi vienādi. Deluxe numuri 1-3 stāvam. 1 A la carte restorāns. WiFi visa teritorija bez maksas. 

Teritorija nav liela. Var izmantot White Beach pludmali, jo šai viesnīcai nav plaša pludmale. Mierīgas animācijas, piemērota relaksētai atpūtai. Ļoti lepojas ar savu spā centru, Plašs skaits un moderns. Kopumā moderna un forša viesnīca mierīgais atpūtai pāriem. Jauniešiem īsti nederēs jo animācija ir mieriga, šī nebūs ballīšu viesnīca. 

Steigenberger Pure Lifstyle 5*

Ļoti moderna viesnīca. Adults Only. Ir kur vakara iziet pastaigāt. Kopta, zaļa teritorija. Atsaucīgs personāls. Šeit par visu padomāts. Apsildami baseini ziema. WiFi bez maksas visa teritorija. UAI ietver importa alkoholu. ALI ir tikai vietējie alkoholiskie dzērieni. Animācijas nav ļoti aktīvas, mierīgas. Ir divas zonas aktīva un mierīgā, aktīvajā skan mūzika, mierīgajā par animatori neaiztiek klientus. Šie klienti var izmantot abas pārejas Steigenberher viesnīcas - Aqua Magic un Al Daub. 

Tropical Sahl Hasheesh 5* 

Atrodas netālu no Barona viesnīcas, pie smilšu pludmales. Plaša un zaļa teritorija. WiFi 4GB bez maksas ar ātru ātrumu, pēc tam pieejams arī visa teritorija, bet vājāks internets. Plaša animācija. Importa alkohols par maksu. Numuri plaši. Kopumā ļoti laba viesnīca. Piemērota gan ģimenēm, gan pāriem. 

Baron Palace 5* 

Liela, plaša un zaļa teritorija. Ļoti atsaucīgs personāls. Ļoti daudz vācu pensionāri. Plaša un garšīga ēdiena izvēle. Smilšu pludmale ar labi ieeju jūra. 6 La Carte restorāni. Ļoti rūpējas par klientiem. Pie baseiniem ir tāda opcija, ka pie saulessargiem iespēja pielikt Do not Disturbe zīmīti un neviens nenāks klāt un neko nejautās un neaiztiks, tas tiem kam nepatīk uzbāzība. Teen bar, kas tieši piemērots jauniešiem. Divi baseini apsildami, Infinity nav apsildāms. Ar bērniem ļoti maz šeit, ja brauc tad tikai pāri. Animācijas ir maz, vakaros īsti nekas nenotiek. 

11.11.2022 

Sunrise Holidays Resort 5*

Pilsētas tipa viesnīca. Neliela viesnīca ar ne visai lielu teritoriju, var teikt ka vispār nav nekāda teritorija. Kopta viesnīca. 4 A la carte restorāni - 3 bez maksas viens maksas. Viens peldbaseins, apsildāms ziemā. WiFi bez maksas visa teritorija. 6 un 7 stāvs renovēts numuros - Superior un Premium numuri. Deluxe numuri vienkārši, nav renovēti. Pludmale ļoti maza, ka jau pilsētas tipa viesnīcai. Standarta numuri maziņi ļoti. Var piedāvāt kam svarīga pilsēta blakus. Premium renovētie numuri ir okey. 

Bella Vista Hotel& Resort 3*

Arī pilsētas tipa viesnīca. Ļoti ekonomiska, pavisam neliela teritorija. Numuri nebija brīvi  tāpēc neredzējām. Pludmale smilšu ar normālu ieeju jūra. Šo labāk nepiedāvāt. 

Sea Gull Beach resort 4*

Pilsētas tipa, atrodas Hurgadas centra, netālu no Bella Vista. Numurus neredzējām jo visi aizņemti. Ir slidkalniņi. Pludmale smilšu ar normālu ieeju jūrā. Divas pludmales. Divi A la carte restorāni - zivju, vienu var bez maksas apmeklēt. Animācija arī ir, mini zoo bērniem. WiFi tikai recepcija. Nesen veica renovāciju teritorijā un numuros, bet ne visos. Viena pludmale kā lagūna otra atklāta. Teritorija pietiekami plaša. Šo var piedāvāt kā ekonomisko variantu, kam gribas tuvu centram. 

Minamark Beach resort 3*

Pilsētas viesnīca, netālu no Sea Gull. Moderna un renovēta recepcija. Club numuriem nav balkona. WiFi bez maksas recepcija. Recepcija vienīgā kas ir moderna, pāreja viesnīca ļoti vienkārša un maza teritorija. Daži numuri ir renovēti. Viens no 3 baseiniem apsildāms. Numurus neredzējām jo visi rezervēti. Labāka par Bella Vistu likās. Teritorija nav plaša bet kopt. Šo labāk nepiedāvāt.  

Le Pacha Resort 3*

Uzreiz blakus Minamark viesnīcai. No ārpusē ļoti ekonomiska, iekšā arī. 1 A la carte restorāns bez maksas. 2 baseini - viens pieaugušajiem un viens bērniem. Ir slidkalniņi. Apsildāms viens baseins. WiFi bez maksas recepcija. Teritorija nav plaša. Labāk nepiedāvāt. 

Arabia Azur Resort 4*

Izskata ziņā vienkārša viesnīca. Teritorija plaša, zaļa un kopta. Ir apsildāms baseins, bērnu baseins nav apsildāms. Smilšu pludmale, ir koraļļi. Aktīva animācija. WiFi bez maksas recepcija. Numuri vienkārši, bet kopti. Kopumā vienkārša 4* viesnīca. Ļoti laba vieta nirējiem. Ir divas lagunas, kur smilšu pludmale un smilšu ieeja. Tālāk ir iespēja nirt kur ir koraļļi ļoti labi. Šo var piedāvāt kā ekonomisku 4* viesnīcu, kam patīk nirt. 

Meraki Resort 4*

Pilsētas tipa viesnīca. Zaļa, kopta teritorija. Moderna ar savu stilu, viss balta stilā. Gypsyer sea view jauki numuri, moderni. Vairāk jauniešiem piemērota. Triple trouble numuri nav renovēti un numuros divguļamā gulta 140cm platuma tikai. Ballīšu viesnīca jo ir Afterparty katru dienu. WiFi bez maksas visa teritorija. Ir viens apsildāms baseins. Ir iespēja arī snorkalēt.  

Cook's Club El Gouna 5*

Adults Only 

Atrodas pie kanālā. Tāda siltā interesanta viesnīca. Nav liela viesnīca. Numuri ir maziņi. Savādāk animācijas programma nekā iepriekšējās viesnīcas. Workshop, joga, pool vibes utt. 

WiFi ir bez maksas. Viens baseins apsildāms. Ļoti mierīgais atpūtai piemērota. Radās priekšstats ka šeit ir garlaicīgi. Smilšu pludmale ar smilšu ieeju kanālā. Numuri mazi bet moderni un kopti. 

Var piedāvāt šo viesnīcu kam kaitot patīk. 

Viesnīcas, ko noteikti iesaku:

Viesnīcas, ko noteikti neiesaku:

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.