5 pārsteidzošākie galamērķi Āfrikā

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Tūrisma ziņas / 5 pārsteidzošākie galamērķi Āfrikā

5 pārsteidzošākie galamērķi Āfrikā

5 pārsteidzošākie galamērķi Āfrikā

No Nīlas līdz tuksnešu plašumiem, no senām pilsētām līdz idilliskām pludmalēm - Āfrika piedāvā plašas atpūtas iespējas ikvienam. Lai palīdzētu Tev gūt iedvesmu nākamajam ceļojumam, piedāvājam piecu pārsteidzošāko Āfrikas galamērķu izlasi.

Ēģipte: atgriešanās faraonu laikā

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārajās Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortpilsētās. Savukārt, mītiskā Nīlas upe piedāvā elegantus kruīzus no Asuānas līdz pat Luksorai.

Dienvidāfrika: maģija ik uz soļa

Bezgalīgs savannu plašums ar eksotiskiem savvaļas dzīvniekiem, varenais okeāns ar vaļu un balto haizivju siluetiem, kolorīti ciemati, modernas pilsētas, iespaidīgi kanjoni, bezgalīgi vīna dārzi un garas smilšu pludmales... Dienvidāfrika pārsteidz ik uz soļa un ir viens no kosmopolītiskākajiem galamērķiem pasaulē.

Kenija: Āfrikas safari etalons

Kenija ir iemīļots galamērķis Āfrikā safari mīļotāju vidū. Nacionālajos parkos, tostarp milzīgajā Masai Mara un Amboseli, var sastapt visas izplatītākās Āfrikas kontinenta dzīvnieku sugas: lauvas, hiēnas, degunradžus, gepardus, ziloņus, žirafes,  gazeles, bifeļus, degunradžus un pat flamingus Nakuru ezera krastā. Īpašu kolorītu piešķir arī iespēja šeit sastapt autentiskas iedzimto ciltis, tostarp leģendāros Masaju karavīrus. Savukārt, pēc Āfrikas safari piedzīvojuma un atpūtas vienkāršā telšu nometnē vai pēc izvēles - luksusa ekoviesnīcā sauli baudīt var Kenijas piekrastes pludmalēs.

Tanzānija: Kilimandžaro vilinājums

Tanzānijas sniegotā Kilimandžaro virsotne pie sevis īpaši vilina alpīnistus un kalnu pārgājienu cienītājus. Tomēr, ja jaunu virsotņu iekarošana nav Tavs mērķis, Tanzānija apburs ar savām Serengeti nacionālā parka savannām, tropu mežiem, ezeriem, vulkāniem un bagātīgo dzīvnieku pasauli, jo šī valsts ir pārsteigumiem pilna. Turklāt, Tanzānijas iepazīšanu var viegli papildināt ar atpūtu kaimiņos esošās Zanzibāras pludmalēs.

Namībija: Mēness ainavu sirreālais piedzīvojums

Namībija ir valsts, kas nelīdzinās nevienai citai Āfrikas valstij, jo pārsteidz ar sirreāliem Mēness ainavām līdzīgiem tuksneša kāpu skatiem, kā arī unikālo sāls līdzenumu, kuru rotā tūkstošiem gadu veci izkaltuši koki. Namībijas ārēs mīt ziloņi, zebras, žirafes, lauvas, gepardi, hiēnas un apdraudētie melnie degunradži, bet aiz augstajām smilšu kāpām slēpjas kanjoni, zili ezeri, kalni un upes, kurās mīt Nīlas krokodili. Namībija ir viena no visretāk apdzīvotajām valstīm pasaulē, taču, ceļojot no ciema uz ciemu, satiksi daudz viesmīlīgu cilvēku un varēsi iepazīt viņu ikdienas dzīvi.

Vēlies iepazīt Āfriku no cita skatu punkta? Noorganizēsim personalizētu, tieši Tev saplānotu individuālu ceļojumu. Piesakies konsultācijai šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.