Vanilla Travel izvērtē Maroku – dalāmies pieredzē!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Tūrisma ziņas / Vanilla Travel izvērtē Maroku – dalāmies pieredzē!

Vanilla Travel izvērtē Maroku – dalāmies pieredzē!

Vanilla Travel izvērtē Maroku – dalāmies pieredzē!

Lai mūsu klientiem varētu piedāvāt labāko ceļojumu pieredzi, apmeklējām Maroku Latvijas tūrisma profesionāļiem organizētā braucienā, kur izvērtējam labākās atpūtas vietas un interesantākos apskates objektus. Dalāmies ar iespaidiem!

1.diena

Djemaa el-Fna tirgus laukums

Kolorītās pilsētas Marakešas sirds ir Djemaa el-Fna tirgus laukums, kur acis ņirbst no krāsaino preču un cilvēku dažādības. Sastopam ne vien kaulēties gribošus tirgotājus, bet arī čūsku dīdītājus, hennas tetovētājus un cita veida izklaižu piedāvātājus. Tirgotāji un iepirkties gribētāji te sāk pulcēties jau līdz ar rītausmu. Tirgus čum un mudž no cilvēkiem - kaut kur sēž čūsku dīdītājs, citur - hennas māksliniece, turpat notiek tirgošanās, fonā skan austrumu mūzika. Tas viss ir jāredz un jājūt katram pašam.

Argāna koku/eļļas muzejs

Argāna koki ir endēmiski Marokai un aug tikai noteiktā reģionā, bet to eļļu izmanto kosmētikā un arī pārtikā. Iegūšana ir roku darbs. Muzejā var iepazīt eļļas ražošanas tradīcijas un procesu.

Crocoparc

Programmas turpinājumā pastaiga Crocoparc jeb krokodilu rezervātā, kur drošā vidē mājo vairāk kā 300 Nīlas krokodilu, kā arī milzu bruņurupuči, zaļās iguānas, pitoni, anakondas un citi zvēri.

Parka dārzs ir sadalīts “ekosistēmās”. Te sastopami eksotiskie augi no džungļiem, ūdens dārzs ar Viktorijas ūdensrozēm, papirusa audzes, kaktusu dārzs un citi augi. Pie visiem norādīts nosaukums, kā arī no kuras pasaules daļas katrs ir. Iekārtotas arī vairākas spēļu vietas bērniem.

2.diena

Agadiras tirgus

Nākamais plānā - Agadiras tirgus, kas, salīdzinot ar Marakešas tirgu, ir modernāks. Šeit var nopirkt gan suvenīrus tūristiem un viltotas zīmolu somiņas, gan pārtiku un garšvielas, gan visu saimniecībā nepieciešamo. Ļoti kolorīta vieta. Noteikti jāatceras kaulēties!

Riads Villa Blanche

Tiekam uzņemti Agadiras vienīgajā riad tipa viesnīcā Villa Blanche. Riadi ir tradicionāli, marokāņu stilā veidoti, dārzu ieskauti viesu nami. Villa Blanche, ko apmeklējam mēs, viesiem piedāvā 28 elegantus un plašus numurus. Daļai no tiem ir privāti balkoni un terases, no kurām paveras panorāmas skats uz okeānu.

Blu Beach Taghazout Bay pludmales klubs

Noslēgumā apmeklējam Blu Beach Taghazout Bay pludmales klubu, kas atrodas blakus Hilton viesnīcai. Klubs atvērts jebkuram apmeklētājam un piedāvā pieeju pludmalei un divus baseinus. Ieejas maksa ~20 eur dienā. Maltītes var baudīt restorānā, kas atrodas kluba teritorijā (par papildu maksu).

3.diena

Atlasa kalni mūļa mugurā

Rītu sākam ar ekskursiju uz Atlasa kalniem, kas atrodas apmēram 1.5-2h braucienā no Marakešas. Protams, obligātā pietura pie vietējo rokdarbu veikaliņa. Pēc tam no Imlil ciematiņa mūļu mugurā dodamies uz Kasbah du Toubkal - nelielu lodge tipa viesnīciņu un restorānu.

Kasbah Tamadot viesnīca

Nākamā programmā - Kasbah Tamadot viesnīca, ko ieskauj Atlasa kalnu ainavas. Savulaik, dodoties vienā no savām slavenajām gaisa balonu ekspedīcijām, to iegādājies sers Ričards Brensons. Viesnīcas interjers un dārzi veidoti tradicionālajā marokāņu stilā.

4.diena

Majorelle dārzi

Rodas iespēja apskatīt arī Majorelle dārzus, Marakešā. Krāšņi. Vislabāk tos apmeklēt no paša rīta, jo plkst. 8.00, izņemot mūs, te pastaigājas vien pāris cilvēki. Jau pēc stundas parādās grupas un plkst 10.00 dārzs ir pilns, bet pie ieejas stāv kādus 50 metrus gara rinda.

La Sultana riads

Noslēgums La Sultana riadā, Marakešas vecpilsētā. Grezni un eksotiski - kā no 1001 nakts pasakām.

Sapņo par atvaļinājumu Marokā? Apskati ceļojumu piedāvājumus šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.