Apceļo Islandi un Īriju ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Kruīzi / Apceļo Islandi un Īriju ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Apceļo Islandi un Īriju ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Apceļo Islandi un Īriju ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

No skarbiem fjordiem, nepieradinātām pludmalēm un episkām klintīm līdz pat pat īru krodziņiem, senām svētvietām un viduslaiku pilsētu šarmam - šis ceļojums Tev pavērs Islandes un Īrijas skaistākās ainavas. Pievienojies All Inclusive premium līmeņa kruīzam ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Kruīza norise: no 2024. gada 14. jūlija līdz 26. jūlijam (12 dienas).

Kruīza sākuma osta: Reikjavīka (Islande), noslēguma osta: Southemptona (Lielbritānija)

Kruīza maršruts

Kruīzs savu ceļu uzsāks Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā un noslēgs Southemptonā (Lielbritānija), savā maršrutā iekļaujot Īrijas piekrastes skaistākās vietas un 12 dienu laikā piestājot 11 ostās, kas katra piedāvā savu īpašo šarmu un ekskursiju programmu.

Ceļojuma laikā Tavam skatam pavērsies slaveni ūdenskritumi, iespaidīgi fjordi, kalni un klintis, kā arī savvaļas dzīvnieku pasaule un putnu kolonijas, bet piedzīvojuma prieku papildinās izklaides piekrastes pilsētās un ciematiņos, baudot tradicionālos ēdienus un dzērienus.

Kruīza pieturvietas

Svētdiena, 14. jūlijs, Reikjavīka (Islande)

Plkst. 19:00 - izbraukšana no Reikjavīkas ostas

Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā vienlaicīgi var baudīt gan pilsētvides, gan dabas ainavu skaistumu. Iekļaujies ielu burzmā un pievienojies virmojošajai naktsdzīvei vai arī dodies iepazīt pilsētas ievērojamākās vietas un mākslas pasauli, iekļaujot savā maršrutā Hallgrímskirkja baznīcas torni, kas atveido vulkāniskās lavas plūdumu, un slaveno Harpa koncertzāli, kuras caurspīdīgā stikla fasāde un gaismas atgādina par ziemeļblāzmas mirgojumu.

Pirmdiena, 15. jūlijs, Patreksfjordur (Islande)

No plkst. 8:00-17:00

Kalnu ainavu ieskautais, mazais Patreksfjordur ciemats atrodas vienā no Eiropas rietumos vistālāk esošajiem punktiem. Ceļotājus šurp vilina ne vien iespaidīgie skati uz Látrabjarg klintīm, kurās mājo Atlantijas tuklīšu bari, bet arī viens no neparastākajiem Islandes apskates objektiem - Rauðasandur pludmale, kas ir plašs, vara sarkanas krāsas smilšu posms, ko apskalo zilie okeāna ūdeņi. Turklāt pēc aktīvas dienas dabā īpaši patīkama būs atgriešanās ciemata omulīgajā vidē un pelde āra baseinā vai ģeotermālajos ūdeņos.

Otrdiena, 16. jūlijs, Akureyri (Islande)

No plkst. 8:00-17:00

Islandes ziemeļu galvaspilsēta, kas paver vārtus uz krācošu ūdenskritumu, augstu vulkānu un savvaļas dzīvnieku pasauli. Lai gan Akureja atrodas tikai apmēram 100 kilometru attālumā no polārā loka, tā pārsteidz ar savu kosmopolītisko atmosfēru. Pilsētas simbols ir Luterāņu Akureirarkirkjas baznīca, bet nedaudz maģisku noskaņu Akurejai piešķir tās ielās sastopamās troļļu skulptūras. Tomēr dabas mīļotājus šurp jo īpaši vilina dārdošie Godafosas ūdenskritumi, kuros Skjálfandafljót upe ar varenu spēku plūst pāri melnajām klintīm. Turklāt piekrastes ūdeņos iespējams sastapt milzīgos zilos vaļus un rotaļīgos delfīnus.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija uz Godafosas ūdenskritumu.

Trešdiena, 17. jūlijs, Seydisfjordur (Islande)

No plkst. 9:00-23:00

Seydisfjordur ir Islande tās visepiskākajā veidolā. Nosaukumu pilsētai devis tai pieguļošais iespaidīgais fjords, bet īpašu skaistumu piešķir krāsainās koka ēkas, kas spoguļojas piekrastes ūdeņos. Virs pilsētas slejas sniegotais Bjólfur kalns, kas tā vien aicina doties pa pārgājienu takām neskartas dabas ielokā, kamēr ūdens pasauli vislabāk būs iepazīt izbraucot fjorda ūdeņus ar kajakiem, lai vērotu stāvajās klintīs ligzdojošos jūras putnu barus un piekrastē snaudošos jūras lauvas.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija pa Seydisfjordur pilsētas ievērojamākajām vietām un skaistāko ūdenskritumu apmeklējums.

Ceturtdiena, 18. jūlijs, Djupivogur (Islande)

No plkst. 8:00-17:00

Mierpilna pilsēta, kas spītīgi pretojas mūsdienu dzīves straujajam ritmam un ir izslavēts Islandes mākslas centrs, kuru par savu mājvietu izvēlējušies daudzi radoši cilvēki. Ievērojamākais šejienes projekts ir 34 olu skulptūras, kas izvietotas piekrastē, lai simbolizētu dažādas vietējo putnu sugas. Tomēr galvenā pilsētas nozare joprojām ir zvejniecība, tādēļ restorānos var baudīt svaigas zivis, kūpinātas foreles un siltu zivju zupu.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas uz Melno pludmali, kā arī pa Djupivogur ievērojamākajām vietām un skaistākajām dabas takām.

Piektdiena, 19. jūlijs, diena jūrā

Pēc daudzajām, iespaidiem bagātajām ekskursijām pa Islandi laiks baudīt mierpilnu atpūtu uz kuģa - laiskoties atpūtas zonās, baudīt baseinus un saunas, kā arī izsmalcinātas maltītes restorānos.

Sestdiena, 20. jūlijs, Greencastle (Īrija)

No plkst. 8:30-19:00

Greencastle ir ostas pilsēta, kas slejas blakus gleznainajam Lough Foyle krastam un seniem mūriem ieskautajai Londonderry pilsētai, kam īpašu auru piešķir tās sarežģītā vēsture. Šajā pieturvietā Tev būs iespēja izbaudīt Inishowen pussalas piekrastes fantastiskās ainavas un Kinnagoe pludmales skarbo skaistumu, kā arī ļauties autentisko īru ciematiņu šarmam.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas uz Derry pilsētas skaistākajām vietām un ainavisko Inishowen pussalu, kā arī burvīgā Raphoe ciemata un Oakfield parka apmeklējums.

Svētdiena, 21. jūlijs, Killybegs (Īrija)

No 8:00-17:00

Klusais Killybegs ciemats ir Īrijas apslēptais dārgums, kas savus viesus priecē ar omulīgu arhitektūru un autentiskiem īru krogiem, ko piepilda viesmīlīgi vietējie iedzīvotāji. Turklāt vien neliela brauciena attālumā slejas iespaidīgās 600 metrus augstās Slieve League piekrastes klintis, kas tiek uzskatītas par augstākajām Eiropā. Brīnišķīgas ainavas, ko iemūžināt bildēs, te piedāvā arī Bluestack kalnu takas, kas ved pa zaļojošām ielejām un piedāvā iepazīt arī seno īru svētvietas.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija pa Donegal pilsētas ievērojamākajām vietām, kā arī pastaiga pa Bluestack kalnu takām.


Pirmdiena, 22. jūlijs, Galway (Īrija)

No 8:00-18:00

Galway ir viena no lielākajām Īrijas pilsētām, kam raksturīga dzīvīga atmosfēra, mūzikas pieskandināti īru krodziņi un restorāni, no kuriem liela daļa atrodas senās ēkās, kas labi saglabājušās no viduslaikiem. Slavena ar vietējo amatnieku darinājumiem - sākot no adījumiem un keramikas līdz pat juvelierizstrādājumiem, ko var iegādāties suvenīru veikaliņos un mākslas galerijās.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas pa Galway pilsētas ievērojamākajām vietām, kā arī Galway līča, Kinvara un Dunguaire pils apmeklējums.


Otrdiena, 23. jūlijs, Bantry (Īrija)

No 8:00-22:00

Bantry atrodas pie Wild Atlantic Way, kas ir viens no garākajiem piekrastes ceļiem pasaulē. Tā ir skaista, rosīga tirdzniecības pilsēta un zvejas osta, ko ieskauj kalnu ainavas un meži. Pilsētai ir sena vēsture, par ko liecina šeit atrodamie daudzie megalītu pieminekļi, bet tās apvidus ir pārgājienu taku paradīze, kas var aizvest Tevi līdz pat pašai Eiropas malai.

Kruīza cenā iekļautas prāmja brauciens uz Garnish salu, kā arī ainaviskā Gougane Barra nacionālā parka apmeklējums.


Trešdiena, 24. jūlijs, Cork (Īrija)

No 8:00-19:00

Krāsainā, savdabīgā un nesteidzīgā Cork pilsēta ir īru kultūras un satriecošu ainavu apvienojums. Īpaši slavena tā ir ar savām craft alus šķirnēm, kā arī autentiskajiem īru krodziņiem, kas te atrodami ik uz stūra. Aizraujošs piedzīvojums būs arī Angļu tirgus apmeklējums, kurā var baudīt sulīgu liellopu gaļu un svaigas jūras veltes, kas noķertas tajā pašā rītā, vai arī ļauties mierpilnam mirklim pie īru kafijas tases.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas uz Blarney pili un senās ostas pilsētas Kinsale apmeklējums.

Ceturtdiena, 25. jūlijs, diena jūrā

Pēc spraigi pavadītas nedēļas laiks baudīt mierpilnu atpūtu uz kuģa - laiskoties atpūtas zonās, baudīt baseinus un saunas, kā arī izsmalcinātas maltītes restorānos, pamazām tuvojoties Lielbritānijas krastiem.

Piektdiena, 26. jūlijs Southemptona (Lielbritānija)

Plkst. 6:00 no rīta - Iebraukšana Southemptonas ostā

Sauthemptona ir Ziemeļeiropas kruīzu galvaspilsēta, tādēļ tā zina, kā izklaidēt savus viesus. Sākot no šarmantas vecpilsētas, lieliskiem muzejiem un Tjūdoru laika arhitektūras liecībām līdz pat rosīgajam Guildhall Square, kas ir mākslas, izglītības un gardu maltīšu epicentrs. Turklāt atpūtu kruīza noslēdzošajā pilsētā vari apvienot ar ekskursiju uz mītiem apvīto Stounhendžu vai iepirkšanos Salisbury pilsētiņā, kas atrodas vien neliela brauciena attālumā.

Ekskluzīva All Inclusive atpūta

Sākot no brīža, kā uzkāpsi uz kruīzu kuģa klāja, Silver Spirit komanda rūpēsies, lai vari baudīt bezrūpīgu, premium līmeņa atpūtu. Kruīza cenā ir iekļauti gan izsmalcināti ēdieni restorānos visa ceļojuma garumā un augstākās kvalitātes alkoholiskie dzērieni, gan dažādas izklaides uz kuģa.

Turklāt galamērķos varēsi apskatīt interesantākās vietas un izbaudīt labākās aktivitātes bez papildu maksas, jo gandrīz katrā ostā ir paredzēta vismaz viena krasta ekskursija, kuras laikā zinoši gidi stāstīs interesantākos faktus par apskates vietām un to vēsturi, palīdzot Tev labāk izprast ceļā sastaptās tautas, kultūras un to tradīcijas.

Tā kā darbinieku un viesu skaita attiecība uz kuģu klāja ir gandrīz viens pret vienu, ceļojuma laikā saņemsi arī ļoti individuālu apkalpošanu, bet Silver Spirit skaistumkopšanas salona un SPA centru meistari, kā arī nodarbības fitnesa centrā Tev palīdzēs sevi uzturēt labākajā formā.

Izsmalcinātas kajītes

Silver Spirit kuģu kajītes atgādina plašus, elegantus viesnīcu apartamentus, no kuru panorāmas logiem paveras brīnišķīgs skats uz jūru un piekrastes ainavām, bet privātajās terasēs var baudīt romantiskus saulrietus.

Daudzām kajītēm ir personīgās terases, bet no visām - paveras skats uz okeānu. Tam klāt nāk individuāla apkalpošana, izsmalcinātas, dažādu tradicionālo un starptautisko virtuvju iedvesmotas maltītes, plašas atpūtas telpas un ērti bāri, kur risināt sarunas un veidot jaunas draudzības. Savukārt, ja būs dienas, kad vēlēsies atpūsties no citu kruīza viesu sabiedrības, maltītes var servēt arī Tavā kajītē.

Kruīza izmaksas

Kruīza izmaksas atkarīgas no izvēlētās kajītes kategorijas un servisa līmeņa.

Kruīza cenas: sākot no 5750 EUR/personai.

Kruīza cenā iekļauts:

Kruīzu cenā nav iekļauts:

Dodies aizraujošā kruīzā ar elegantu kuģi!

Ja esi nolēmis iepazīt Islandi un Fēru salas ceļojumā ar Silver Spirit kruīzu kuģi, sazinies ar mūsu ceļojumu konsultantu un mēs palīdzēsim noorganizēt Tavu ceļojumu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.