Atpūtas ceļojums uz Korfu salu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Korfu salu

Atpūtas ceļojums uz Korfu salu

Atpūtas ceļojums uz Korfu salu

Siltās Jonijas jūras ieskautā un smaržīgām ciprešu un olīvkoku audzēm bagātā Korfu ir zaļākā Grieķijas sala.  Šeit varēsi relaksēties zeltainu smilšu pludmalēs, dzidros klinšu ieskautos līcīšos un lagūnās, kā arī baudīt skatus uz jūras ūdens izskalotajām klinšu alām no kuģīša klāja.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Korfu salas kūrortiem notiek līdz 23. oktobrim.

Kam iesakām ceļojumu uz Korfu salu?

Atpūtu Korfu salā rekomendējam pāru atpūtai un dabas skatu kolekcionētājiem. Šī nelielā, zaļā sala pārsteigs ar ainavu dažādību, romantiskiem līcīšiem un majestātiskām seno celtņu drupām, bet mazās omulīgas grieķu viesnīciņas un tavernas sniegs māju sajūtu, it kā esat atbraukuši pie savas grieķu vecmāmiņas uz pasakaini skaistu vietu.

Visa Korfu salas piekraste ir kā nosēta ar lielākiem un mazākiem līcīšiem (kopumā vairāk kā 57) un katram piemīt savs šarms un burvība, tādēļ katru dienu var iepazīt kādu jaunu pludmales ainavu.

Ja atpūtīsieties Korfu salā kopā ar bērniem, tad papildus daudzo pludmaļu baudīšanai un pastaigām pa grieķu ciematiņiem, iesakām apskatīt arī Korfu akvāriju un pavadīt kādu dienu šīs salas lielākajā akvaparkā.

Korfu salas pludmales

Korfu salas pludmales ir ļoti daudzpusīgas un apmierinās ikviena atpūtnieka vēlmes - te pieejamas gan labiekārtotas smilšu pludmales, gan klinšu apslēpti līcīši un oļiem klāti krasti. Tās priecē ar izteiksmīgām klinšu ainavām, smaržīgu olīvkoku un skujkoku audzēm un plašām ūdenssporta un izklaižu iespējām. Visa Korfu salas piekraste ir kā nosēta ar lielākiem un mazākiem līcīšiem (kopumā vairāk kā 57) un katram piemīt savs šarms un burvība, tādēļ katru dienu var iepazīt kādu jaunu pludmales ainavu.

Viena no slavenākajām pludmalēm atrodas Paleokastricas ciemā, kur sudrabainu smilšu līci ieskauj zaļojošas klintis. Atpūtu šajā pludmalē var ērti apvienot arī ar Paleokastricas klostera un Korfu akvārija apmeklējumu. Īpašs piedzīvojums būs arī slavenā Mīlestības kanāla pludmales jeb Canal d’Amour apmeklējums, kas vijas stāvu klinšu ieskautā, gandrīz taisnstūra formas grīvā. Vietējais ticējums vēsta, ka pāris, kas izpeldējis caur šo tuneli, drīz apprecēsies

Pateicoties ērtajai infrastruktūrai un plašajam izklaižu piedāvājumam ģimenes ir īpaši iecienījušas Glifadas pludmali, jo te pieejami gan ērti zviļņi, gan atrakcijas, kas iepriecinās visa vecuma atpūtniekus. Ja ceļojat ar maziem bērniem, laba izvēle būs arī smilšu pludmale Dassija, kurai ir patīkami lēzena ieeja jūrā.

Ko apskatīt Korfu salā?

Korfu vecpilsēta

Viduslaiku pērle – Korfu vecpilsēta, kurā baudīt venēciešu un neoklasicisma stila arhitektūru, tai skaitā 37 baznīcas. Noteikti aplūkojiet svēto Spiridona baznīcu, iespaidīgo Veco un galerijām bagāto Jauno nocietinājumu un mazītiņo Mon Repos pili, kas uzcelta Analipsis kalnā.

Paleokastritsa pludmale

Mīkstu, zeltainu smilšu līcītis, ko ieskāvušas alām bagātas piekrastes klintis. Pateicoties mierīgajam un dzidrajam ūdenim, šī pludmale ir snorkelētāju sapnis. Turpat netālu apskatāms arī senais pelargonijām un citiem krāšņiem ziediem rotātais Paleokastritsa klosteris, kuru pārrauga 8 mūku brālība.

Angelokastro

13. gadsimta pils, kas būvēta dramatiskas klints virsotnē, uz kuru var nokļūt pa ciprešu koku un krūmāju ieskautu līkumotu un stāvu ceļu, kas pats par sevi jau ir piedzīvojums. Leģenda vēsta, ka pils būvēta kā cietoksnis, kam jāatvaira tuvojošos pirātu uzbrukumi.

Canal d’Amour pludmale

Atrodas Sidari kūrortā, stāvu klinšu ieskautā, gandrīz taisnstūra formas grīvā. Netālu no ieejas tajā jūra klintī ir izgrauzusi tuneli, caur kuru iespējams izpeldēt cauri. Vietējais ticējums vēsta, ka pāris, kas izpeldējis caur šo tuneli, drīz apprecēsies.

Pantokrator kalns

Korfu salas ziemeļu daļas augstākā virsotne, kas slejas 906 metru augstumā. Tās virsotnē apskatāms 17.gadsimtā celts klosteris, kā arī brīnišķīgi panorāmas skati uz Jonijas jūras salām, Grieķiju, Albāniju un Pugliu, kas 130 km attālumā veido Itāļu zābaka papēdi.

Ceļojums uz Korfu salu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Akvaparks Aqualand Corfu

Zaļu mežu ieskauta ūdens atrakciju oāze, kurā baudīt ūdens priekus pat viskarstākajās vasaras dienās. Lieliska vieta relaksācijai koku paēnā vai adrenalīna pilniem nobraucieniem pa ūdens slīdkalniņiem.

Corfu Aquarium

Vidusjūras zemūdens pasaule un tās iedzīvotāji, kas apskatāmi milzu akvārijos, būs gan izglītojoša, gan intersanta pieredze kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Korfu salu

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Korfu salas kūrortos

Romantiku visērtāk būs baudīt Adults Only tipa viesnīcās, kur uzturēšanās atļauta vien pieaugušajiem, bet ģimenes ar bērniem iepriecinās viesnīcas ar akvaparkiem, ērtiem ģimenēm piemērotiem numuriem un izklaižu programmām.

Lai tavas brīvdienas būtu izdevušās, esam atlasījuši labākās pludmales viesnīcas Korfu salas kūrortos, ņemot vērā izdevīgāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko!

Noderīga informācija ceļojumam uz Korfu salu

Interesanti fakti par Korfu salu

Izdevīgākie ceļojumi uz Korfu salu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Korfu salas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.