Atpūtas ceļojums uz Maldīvu salām

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Maldīvu salām

Atpūtas ceļojums uz Maldīvu salām

Atpūtas ceļojums uz Maldīvu salām

Maldīves ir savirknējušās pie ekvatora pašā Indijas okeāna vidū un atgādina tropisku paradīzi, ko veido 20 dabīgi atoli, salas un koraļļu rifi. Smiltis šeit ir žilbinoši baltas, jūra pārsteidz ar tirkīzzilo nokrāsu bagātību, bet starp krāšņajiem koraļļiem un pat pie paša krasta rosās eksotiskas zivis. Šeit varēsiet baudīt mierpilnu pludmales atpūtu, fantastiski skaistus ekvatoriālos saulrietus un ainaviskus skatus uz okeānu. 

Kam iesakām ceļojumu uz Maldīvu salām?

Maldīvu salas piemērotas atpūtniekiem, kas vēlas baudīt mierpilnu relaksāciju Indijas okeāna pludmalēs privātā gaisotnē. Salas ir tik mazas, ka lielākoties uz katras atrodas tikai viena līdz divas kūrortviesnīcas, kurās uzturēties var vienīgi to viesi, apmetoties villās vai raksturīgajos bungalo tipa namiņos virs ūdens. Šeit varēsiet droši ļauties atpūtai, neuztraucoties par svešām acīm.

Atjaunojošas SPA procedūras un masāžas palīdzēs aizgaiņāt pēdējās noguruma pazīmes, bet izsmalcināti restorāni iepazīstinās ar jaunām garšu niansēm. Aktīvākai atpūtai piedāvājumā ir plaša ūdens prieku izvēle sākot ar snorkelēšanu un niršanu, un beidzot ar makšķerēšanu no laivas. 

Maldīvu salas būs lieliski piemērotas medusmēneša pavadīšanai, eksotiskām kāzu ceremonijām un vienkārši romantiskai relaksācijai ar savu otro pusīti, vērojot saulrietus, baudot kokteiļus un pilnībā atslēdzoties no ikdienas rūpēm. Skaistāko mirkļu iemūžināšanai iespējams noorganizēt arī profesionālu fotosesiju.

Maldīvu salas patiks arī ģimenēm ar maziem bērniem, jo šeit gan pieaugušie, gan bērni varēs ļauties ūdens priekiem, saulei un sajūtai, ka nekur nav jāsteidzas. Atliek vien izvēlēties tādu viesnīcu, kas piedāvā bērniem piemērotu vidi, izklaides un ēdienkarti, jo tad viss nepieciešamais būs pieejams turpat uz jūsu salas.

Ko apskatīt Maldīvu salās?

Male

Maldīvu salu galvaspilsēta, kurā iespējams iepazīt vietējo iedzīvotāju vidi un sadzīvi. Pilsētas miniatūrais izmērs ļauj to viegli izstaigāt dažu stundu laikā. Šauras ieliņas, ieskautas ēku biezoknī un burzma ir raksturīgākās Male iezīmes, bet Sultāna parks, prezidenta pils, Nacionālais muzejs un mošejas - zīmīgākās apskates vietas. Blakus salas ostai atrodas populārs vietējais tirgus, kurā var iegādāties svaigi nozvejotas zivis un augļus.

Maafushi sala

Apdzīvota sala, kurā sajust vietējo kolorītu un nodoties aktīvai atpūtai uz ūdens. Atrodas vien īsa brauciena attālumā no lidostas, tadēļ ir ērta izvēle, ja vēlaties savā ceļojumā iekļaut vēl kādas salas apskati. Mazo salu var izstaigāt pārdesmit minūtēs un uz tās mājo vien ap 2000 iedzīvotāju. Šeit var baudīt atpūtu tūristiem paredzētajā Bikini pludmalē, doties delfīnu vērošanas kruīzos, snorkelēt kopā ar bruņurupučiem, sērfot, izbraukt ar kajakiem un nodoties citiem ūdens sporta veidiem.

Fulhadhoo sala

Pasakaina Indijas okeāna saliņa, ko klāj palmu mežs un rotā brīnišķīgas pludmales un lagūnas. Uz tās mazā ciematiņā dzīvo vien apmēram 250 cilvēki, kuru pamatnodarbošanās ir zvejniecība. Šī ir klusa un mierīga vieta, kur baudīt dabu un divvientulību. Saliņu visērtāk sasniegt būs ar privātas ātrumlaivas palīdzību.

Banāna rifs

Viena no pasaules labākajām niršanas vietām – banāna formas rifs, kas bagāts ar krāšņiem koraļļiem, zemūdens klintīm, pārkarēm un alām, kā arī eksotisku zivju bariem. Lieliska izvēle, ja vēlaties izbaudīt pilnvērtīgu niršanu un snorkelēšanu.

Ceļojums uz Maldīvu salām ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Whales zemūdene

Ļaujieties kruīzam pa dabīgiem zemūdens dārziem starp krāšņām zivīm un koraļļu rifiem 45 metru dziļumā. Šis ir unikāls veids, kā iepazīt Indijas okeāna zemūdens pasauli, un sagādās prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Delfīnu vērošanas kruīzi

Izmantojiet iespēju pavērot delfīnus to dabiskajā vidē Maldīvu salu piekrastē. Vislabāk to darīt rīta pusē vai pēcpusdienās, jo tad ir lielākas iespējas šos dzīvniekus sastapt. Dažreiz delfīni nolemj kādu brīdi doties līdzi kruīza kuģītim, kas sniegs neaizmirstamus iespaidus visiem tā dalībniekiem. Papildus prieks būs arī skaistās ainavas uz piekrasti un Indijas okeānu.

Labākais laiks ceļojumam uz Maldīvu salām

Maldīvu salām ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē baudīt atpūtu.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļojumam uz Maldīvu salām

Interesanti fakti par Maldīvu salām

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Maldīvu salām!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Maldīvu salām.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.