Atpūtas ceļojums uz Kubu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Kubu

Atpūtas ceļojums uz Kubu

Atpūtas ceļojums uz Kubu

Kuba ir viens no autentiskākajiem eksotiskajiem galamērķiem, kurā var noķert dzīva muzeja sajūtu, vērojot retro auto uz ielām, baudīt atpūtu gleznainajās Varadero balto smilšu pludmalēs, ļauties kubiešu mūzikas skaņām, kā arī iepazīt neskartas eksotiskās dabas skaistumu.

Kam iesakām ceļojumu uz Kubu?

Kubas īpašā retro atmosfēra, senā koloniālā arhitektūra un latīņamerikas mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks aizmirst par ierasto rietumu dienas ritējumu. Ceļojums uz Kubu būs kā atgriešanās pagātnē, bet ne tikai. Tā būs arī atpūta saulainās balto smilšu pludmalēs, ekskursijas pa kolorītām pilsētām ar to koloniālo arhitektūru, vizināšanās antīkos amerikāņu kabrioletos, kā arī īstu Kubas cigāru un ruma baudījums. Kuba valdzina arī ar savu neskarto dabu - lietus mežiem, mangrovju audzēm, ūdenskritumiem, apslēptām alām un pazemes upēm, kā arī krāšņajiem koraļļu rifiem, ko var iepazīt snorkelējot.

Kubā savijas kristietības un Āfrikas kultūras tradīcijas, salsas ritmi, sirsnīga viesmīlība un kreoliešu virtuves garšas. Te patiks ikvienam, kas ir atvērts piedzīvojumiem un vēlas ļauties Karību ritmiem un priekpilnām emocijām - gan romantiskiem pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem.

Ja atpūtu Kubā vēlaties pavadīt All Inclusive noskaņās, iesakām doties uz slaveno Varadero kūrortpilsētu. Šeit pieejamas brīnišķīgas balto smilšu pludmales, komfortablas viesnīcas ar daudzveidīgiem restorāniem, SPA zonām un izklaižu programmām, kā arī 18 bedrīšu golfa laukums. Turklāt, siltā Karību jūra sniedz visu nepieciešamo aktīvai atpūtai uz ūdens – snorkelēšanai, niršanai un ūdens sportam. Savukārt, ģimenes ar bērniem īpaši novērtēs viesnīcu bērnu klubus un rotaļu laukumus, kā arī siltos baseinus ar slidkalniņiem.

Ko apskatīt ceļojumā uz Kubu?

Havanas vecpilsēta

Sajūtiet aizgājušo dienu šarmu, pastaigājoties pa šaurajām, bruģētajām ieliņām starp elegantām neoklasisma un baroka stila ēkām. Nobaudiet kubiešu kafiju kāda gleznaina skvēra kafejnīcā, kā arī iepazīstiet senos cietokšņus, katedrāles un muzejus!

Varadero pludmale

Baudiet sauli un atpūtu slavenajās, tropu palmu izdaiļotajās Varadero pludmalēs, kuras saviem atpūtniekiem piedāvā visplašāko izklaižu klāstu – All Inclusive viesnīcas, krāšņas villas, smalkus restorānus, golfa laukumus un plašas ūdens sporta iespējas.

Trinidada

Slavena gan ar savu autentisko vēsturisko centru, koloniālā stila arhitektūru un bruģētajām ieliņām, gan ar balto smilšu pludmalēm, kurās baudīt Karību saules svelmi un dzidrās jūras burvību.

Cayo Santa Maria sala

Neliela sala Kubas ziemeļu pusē – populāra, pateicoties tās skaistajām balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilajam ūdenim, koraļļu rifiem un plašajām ūdens sporta iespējām. Šo salu iecienījušas arī flamingo kolonijas un citi eksotiski putni. Ar Kubas kontinentālo daļu to savieno 48 kilometrus garš, jūras ieskauts ceļš.

Vinales ieleja

Viena no gleznainākajām Kubas provincēm, kurā var aplūkot gan neparastos mogotus – izolētus, stāvus kaļķakmens kalnus, gan kubiešu tabakas plantācijas.  Šai ielejai ir ļoti sena vēsture, jo tajā apslēptās kalnu alas cilvēki apdzīvoja jau daudzus gadsimtus pirms spāņu konkistadoru ierašanās.

Ceļojums uz Kubu ar bērniem - atrakcijas, ko iesakām

Josone parks

Parks Varadero kūrortpilsētā, kurā baudīt mierīgas pastaigas pa palmu ieskautiem celiņiem un kanāla tiltiņiem. Aktīvākai nodarbei var izīrēt ūdens velosipēdus vai doties uz turpat blakus esošo nelielo rotaļu laukumu ar slidkalniņiem un karuseļiem. Vairāk par parku uzzini TripCuba mājaslapā.

Varadero delfinārijs

Ģimenei draudzīga vieta, kur noskatīties delfīnu šovus. Šie gudrie dzīvnieki Varadero piekrastes ezerā jūs priecēs ar atraktīvām piruetēm, lēkšanu pāri šķēršļiem un citiem aizraujošiem trikiem.

Labākais laiks ceļojumam uz Kubu

Kubai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz maijam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no jūnija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi un negaisi – kas tomēr netraucē iepazīt šo Karību salu ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļojumam uz Kubu

Interesanti fakti par Kubu

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Kubu!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Kubu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.