Atpūtas ceļojums uz Maurīcijas salu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Maurīcijas salu

Atpūtas ceļojums uz Maurīcijas salu

Atpūtas ceļojums uz Maurīcijas salu

Maurīcijas sala ir pasaules TOP pludmales atpūtas galamērķis. Pateicoties tās brīnišķīgajām koraļļu rifu ieskautajām pludmalēm un krāšņajai dabai, to dēvē arī par paradīzes salu Indijas okeānā. Ceļotājus te priecē zaļi, vulkāniskas izcelsmes kalni, tropu meži ar eksotiskiem putniem un dzīvniekiem, plašas cukurniedru plantācijas un zilas lagūnas.

Kam iesakām ceļojumu uz Maurīciju?

Eksotiskā Maurīcijas sala, kuras krastus apskalo Indijas okeāns, piedāvā visu nepieciešamo premium līmeņa brīvdienu baudīšanai – luksus jahtu braucienus, ūdens sportu, bagiju safari pa apvidus ceļiem, pastaigas brīnišķīgos botāniskos dārzos, ekskursijas uz tējas un cukurniedru plantācijām, kā arī unikālajām Chamarel krāsainajām kāpām. Te iespējams izbaudīt pasaules līmeņa SPA pakalpojumus, pavadīt laiku augstākā līmeņa golfa laukumos un ļauties izsmalcinātām virtuves baudām restorānos. Maurīcija valdzina arī ar savu izslavēto viesmīlību un atsaucīgajiem cilvēkiem, kuru kultūrā sajaukušies dažādu tautu ietekmes: indiešu, kreolu, ķīniešu, francūžu un daudzu citu, kas atspoguļojas salas koloniālajā arhitektūrā, tradicionālajā mūzikā un vietējo meistaru rokdarbos.

Maurīcija būs lieliski piemērota medusmēneša pavadīšanai, eksotiskām kāzu ceremonijām un vienkārši romantiskai relaksācijai ar otro pusīti, ļaujoties okeāna glāstiem, vērojot, kā riet saule, un pilnībā atslēdzoties no ikdienas rūpēm.

Te patiks arī ģimenēm ar bērniem, jo Maurīcijas dabas parki ar eksotiskajiem dzīvniekiem, kā arī daudzveidīgās atrakcijas tajos nodrošinās visu nepieciešamo jautriem mirkļiem bagātai dienai. Sirdij straujāk pukstēt liks arī iespēja no kuģīša klāja vērot delfīnus okeānā, bet komfortablu atpūtu visai ģimenei nodrošinās plašie viesnīcu numuri, kā arī, protams, siltie baseini, bērnu klubi, skaistās, palmu ieskautās teritorijas un pludmaļu tuvums.

Ko apskatīt Maurīcijas salā?

Galvaspilsēta Port Louis

Maurīcijas salas galvaspilsēta, kurā var apvienot franču koloniālās arhitektūras baudījumu ar pastaigām China Town ķīniešu kvartālā un iepirkšanos tradicionālajā tirdziņā, kas kārdina ar eksotiskiem augļiem un tējām.

Flic en Flac pludmale

8 km gara balto smilšu pludmale, kas vijas gar zilām lagūnām, restorāniem, veikaliem un viesnīcām. Brīnišķīga izvēle bezrūpīgām brīvdienām, mierīgām pastaigām, ūdens sportam un tropu saules baudīšanai.

Chamarel krāsainās kāpas

Unikāls ģeoloģisks formējums Chamarel ciematā, kas ar savu neparasto krāsu pārsteidz ceļotājus no visas pasaules. Turpat īsa gājiena attālumā atrodas arī skaistais Chamarel ūdenskritums un bruņurupuču parks, kas patiks visu vecumu ceļotājiem.

Pamplemousses botāniskais dārzs

Milzīgi plaša teritorija, kuras pilnīgai izstaigāšanai būtu nepieciešama nedēļa. Vairāk kā 650 dažādi augu veidi, tai skaitā baobabi, pudeļpalmas, milzu ūdens lilijas, dučiem ārstniecisku augu, liels garšvielu dārzs, kā arī 85 dažādi palmu veidi no visas pasaules.

Black River Gorges nacionālais parks

Dodies pastaigā pa kādu no dabas takām un iepazīsti Maurīcijas salas bagāto augu pasauli, kā arī baudi elpu aizraujošus skatus uz Alexandra ūdenskritumu, kas slejas 700 metrus virs jūras līmeņa.

Ceļojums uz Maurīcijas salu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

La Vanille dabas parks

Aktīvai atpūtai svaigā gaisā – pastaigas pa skaistām banānkoku un bambusu ieskautām taciņām, pa ceļam apskatot krokodilus, pabarojot milzu bruņurupučus un iepazīstot citus dzīvniekus mini zoo. Dabas rezervātā atrodas arī Džungļu piedzīvojumu parks ar dažādām izklaidējošām atrakcijām.

Casela dabas parks

Eksotiski dzīvnieki un putni, foto safari, braucieni ar kanoe laivām un rodeļiem, nobraucieni pa zip line trasēm un ūdens prieki baseinos – lieliska atpūtas vieta Rempart kalna piekājē.

Labākais laiks ceļojumam uz Maurīciju

Maurīcijas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz decembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no janvāra līdz martam, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Maurīciju

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Maurīcijas salu!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Maurīciju.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.