Vanilla Travel izvērtē Maurīciju – dalāmies pieredzē!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Vanilla Travel izvērtē Maurīciju – dalāmies pieredzē!

Vanilla Travel izvērtē Maurīciju – dalāmies pieredzē!

Vanilla Travel izvērtē Maurīciju – dalāmies pieredzē!

Pavasara vidū devāmies 11 dienu garā tūrisma profesionāļiem domātā braucienā uz saulaino Maurīciju, ko organizēja Serandipians - premium ceļojumu aģentūru apvienība, kuras Zelta biedrs ir arī Vanilla Travel. Dalība šajā prestižajā organizācijā mums dod unikālu iespēju apmeklēt, piedzīvot un izbaudīt pasaules izsmalcinātāko viesnīcu un kūrortu servisu, lai varam mūsu klientiem sniegt labāko ceļojumu pieredzi.

Rūpīgi izvērtējām gan kvalitatīvu ekskursiju iespējas, gan apmeklējām 16 dažādu kategoriju viesnīcas, lai jums varētu piedāvāt izbaudīt šo paradīzes saliņu visā tās krāšņumā.

"Maurīcija ir sala ar fantastiski skaistu okeānu, daudzveidīgām pludmalēm un ainavām. Tā ir ļoti tīra, sakopta un ekoloģiska vieta. Katrs salas reģions izceļas ar atšķirīgām ainavām un veģetāciju. Maurīcija ir drošs galamērķis, kurā var izbaudīt interesantu Eiropas, Āfrikas un Āzijas kultūru sajaukumu, kā arī vietējo iedzīvotāju viesmīlību", ar iespaidiem dalās mūsu ceļojumu konsultante Viktorija.

Atpūta Maurīcijā būs piemērota pāriem, ģimenēm, pludmales baudītājiem, aktīviem ceļotājiem un pārgājienu cienītājiem. Daudzās viesnīcās var izmēģināt dažādus ūdens sporta veidus bez maksas. Turklāt šeit ir minimāla laika starpība ar Latviju: vasarā viena stunda, ziemā divas stundas, kas ļauj viegli pielāgoties vietējam laikam un maksimāli izbaudīt atpūtu bez ilgstošas aklimatizācijas.

Ekskursijas Maurīcijā

Ekskursija uz Chateau de Labourdonnais

Sākām savu Maurīcijas ceļojumu ar aizraujošu ekskursiju uz Chateau de Labourdonnais - senu koloniālo muižu, kas kādreiz bijusi plaukstoša cukurfabrika. Šodien muiža ir pārveidota par muzeju, kurā var iepazīt Maurīcijas cukura nozares bagāto vēsturi, kā arī pastaigāties pa eksotiskiem dārziem, kas to ietver. Turpat var nodegustēt arī uz vietas ražoto rumu.

Iepirkšanās Quartier des Serres

Turpinājumā pastaiga pa Quartier des Serres - unikālu iepirkšanās kvartālu, kas izvietots milzu siltumnīcā, kurā iekopti skaisti dārzi. Savas preces šeit piedāvā vietējie amatnieki un dizaineri, bet gardus ēdienus - restorāni.

L'Aventure du Sucre

Dienas noslēgumā ekskursija uz L'Aventure du Sucre - interaktīvu muzeju, kurā var uzzināt visu par cukurniedru audzēšanu un cukura ražošanu Maurīcijā, kā arī nodegustēt rumu un pagaršot dažādus cukura veidus.

Blue Bay Marine parks

Nākamo rītu sākam ar ātrlaivas braucienu pa jūru gar salas austrumu krastu, lai snorkelētu Blue Bay Marine parkā, kas ir viens no skaistākajiem jūras parkiem Maurīcijā. Šeit var izbaudīt pasakaini dzidro ūdeni un apbrīnot daudzveidīgās zivis, kas ņirb starp koraļļu rifiem. Rezervāts īpaši iecienīts snorkelētāju un nirēju vidū, kuri vēlas ielūkoties Maurīcijas iespaidīgajā zemūdens pasaulē.

Maurīcijas piekrastes salas

Programmā ietilpa arī vairāku saliņu apskate. Ile aux Fouquets – sala ar pamestu bāku, Ile aux Cerfs – skaista pludmale ar golfa laukumu un iespējām izmēģināt dažādus ūdenssporta veidus, Ile aux Aigrettes – dabas rezervāts, kur var doties pārgājienos. Vienīgi jāņem vērā, ka tam nepieciešama speciāla atļauja.

Grand River South East ūdenskritums

Noslēgumā Grand River South East ūdenskritums, kas atrodas upes lejteces daļā, un pie tā var nokļūt pa sauszemi vai ar laivu. Dodamies izbraucienā ar laivu, jo tā vislabāk var izbaudīt upes skaistumu un apkārtējo dabu. Sajūtas kā Amazones džungļos, jo visapkārt zaļojošs tropu mežs, kura kokos lēkā pērtiķīši.

Chamarel geoparks

Un, protams, ekskursija uz Chamarel 100 metrus augsto ūdenskritumu un 7 krāsu zemes geoparku, kas ir viena no Maurīcijas ikoniskākajām apskates vietām. Absolūts dabas fenomens. Zeme šeit krāsojas septiņās krāsās (sarkans, brūns, violets, zaļš, zils, purpura un dzeltens), kas veidojušās, pārvēršot bazalta lavu par māla minerāliem.

Iesakām! Premium klases 5* viesnīcas Maurīcijā

Maurīcijas ceļojuma ietvaros apskatījām daudzas viesnīcas, taču šajā rakstā īpaši vēlamies izcelt piecas premium līmeņa viesnīcas, kas katra piedāvā unikālu pieredzi, sākot no romantiskām villām līdz ģimenēm piemērotiem numuriem un aktivitātēm.

Royal Palm Beachcomber Luxury 5*

Viena no labākajām viesnīcām Maurīcijā - Royal Palm Beachcomber Luxury 5*, kuru savai atpūtai bieži izvēlas slavenības, jo šeit tiek nodrošināta ļoti privāta gaisotne un lielisks serviss.

Lux Grand Baie 5*

Lux Grand Baie 5* - jauna, moderna viesnīca, kas atvērta 2021.gada beigās. Tās rosīgā atmosfēra īpaši patiks tiem ceļotājiem, kas jūtas jauni un stilīgi, kā arī vēlas baudīt izklaides mūzikas ritmos.

Lux Belle Mare 5*

Viesnīca Lux Belle Mare 5* atrodas pie garas, plašas pludmales. Atvērta 2023.gadā pēc pilnīgas renovācijas.

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort 5*

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort ir izsmalcināta 5* viesnīca koloniālā stilā, kas piedāvā elegantu lauku mājas atmosfēru un izcilu servisu. Viesnīca atrodas plašā, dārzu ieskautā teritorijā pie gleznainas pludmales.

JW Marriott Mauritius Resort 5*

JW Marriott Mauritius Resort ir izsmalcināta 5* viesnīca ar ērtu atrašanās vietu netālu no Maurīcijas ikoniskās Le Morne klints, uz kuru tiek organizēti pārgājieni.

Ja plāno ceļojumu uz Maurīciju, sazinies ar mums, lai saņemtu personalizētus ieteikumus un palīdzību ceļojuma organizēšanā. Mēs labprāt dalīsimies ar saviem iespaidiem un palīdzēsim noorganizēt Tavu atpūtu! Apskati ceļojumu piedāvājumus šeit vai piesakies individuālai konsultācijai.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.