Atpūtas ceļojums uz Vjetnamu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Vjetnamu

Atpūtas ceļojums uz Vjetnamu

Atpūtas ceļojums uz Vjetnamu

Vjetnamā satiekas dinamiskas megapoles un mazi zvejnieku ciematiņi, senas tradīcijas un komunisms, Mekongas deltas šarms un rīsu lauku ainavas, kā arī balto smilšu pludmales populārajos Mui Ne kūrortos un debeszilā Dienvidķīnas jūra. Ceļojums uz eksotisko Vjetnamu ļauj pieskarties šīs austrumu valsts interesantajai kultūrai un vēsturei, baudīt brīnišķīgas dabas ainavas, unikālu arhitektūru un Āzijas virtuves garšas.

Kam iesakām ceļojumu uz Vjetnamu?

Vjetnama īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt autentisku Āzijas kultūru, elpu aizraujošus dabas skatus, laivu braucienus pa zaļu rīsu terašu ieskautām upēm, iepirkšanos fascinējošos peldošajos tirdziņos, kā arī sajust īstas vjetnamiešu virtuves un kafijas unikālo garšu. Te varēs baudīt pludmales atpūtu Mui Ne kūrortpilsētas pludmalēs pie siltās Dienvidķīnas jūras, kuras piekraste īpaši iecienīta sērfotāju un citu ūdens sportu mīļotāju vidū, apgūt tradicionālās virtuves noslēpumus meistarklasēs, kā arī iegādāties svaigas jūras veltes vietējo zvejnieku tirdziņā rīta agrumā.

Īpašs piedzīvojums būs arī Saigonas apmeklējums, kas pārsteidz ar nebeidzamo rosību, kurā, šķiet, vienlaikus notiek miljoniem lietu – dzīva satiksme, ko veido tūkstošiem skūteru, motorolleru, mašīnu un velo braucēju, ko papildina tirgošanās veikalos, gardu street food ēdienu baudījums turpat ielu malās vai kafejnīcās, kā arī aktīva nakts dzīve. 

Vjetnama būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas baudīt romantisku divvientulību saules izbalinātajās pludmalēs, kā arī ļauties piedzīvojuma priekam šīs daudzpusīgās valsts megapolēs un brīnišķīgajos dabas parkos. Savukārt, ģimenes ar bērniem visvairāk novērtēs iespēju iepazīt citādu kultūru un vērtības, kas bērniem var būt viens no lielākajiem atklājumiem šajā ceļojumā. Protams, daudz prieka mazajiem ceļotājiem sniegs arī viesnīcu rotaļu laukumi palmu pavēnī un ūdens prieki baseinos.

Ko apskatīt Vjetnamā?

Halongas līcis

Viena no pasaules skaistākajām vietām! Šī līča smaragdzaļajā ūdenī izkaisītas vairāk kā 1600 lietusmežiem apaugušas salas, kuras visērtāk iepazīt braucienā ar kuģīti džonku, kura priekšgalā iegrebti pūķi, bet mastā slejas sarkanas vai oranžas krāsas buras.

Mui Ne

Kurortpilsēta pie garas, palmu ieskautas, balto smilšu pludmales, ko rotā veikaliņi, kafejnīcas un restorāni. Pareizā izvēle, ja brīvdienu plānā paredzēta sauļošanās, ūdens sports vai došanās džipu braucienā uz Vjetnamas Sahāru - Balto un Sarkano smilšu kāpām, kas atrodas turpat blakus.

Mekongas delta

Autentisku ciematu un rīsu lauku ieskauts upju, purvu un saliņu labirints, kurā slēpjas slavenākie un senākie vjetnamiešu tradicionālie peldošie tirdziņi. Laivu brauciens pa upi ļaus ne tikai baudīt eksotiskus skatus, bet arī dos ieskatu vjetnamiešu tirdzniecības tradīcijās.

Saigona

Tālo Austrumu pērle – viena no reibinošākajām Vjetnamas lielpilsētām, kurā baudīt eksotiskus un gardus ēdienus, izgaismotus debesskrāpjus, franču koloniālo arhitektūru un Vjetnamas kara vēstures liecības.

Cu Chi tuneļi

Plašs, savstarpēji saistītu pazemes tuneļu tīkls, ko izmantoja kā militāro operāciju bāzi Vjetnamas kara laikā. Ekskursijas laikā iespējams doties cauri drūmajiem tuneļiem un iejusties Vjetkongas kareivju ikdienā.

Ceļojums uz Vjetnamu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Tradicionālais ūdens leļļu teātris

Unikāls leļļu teātra priekšnesums, kas radies vēl senajā Āzijā. Šajā teātrī skatuve ir ūdens virsma, bet aktieri – krāsainas, no koka izgrebtas lelles, ko kontrolē leļļu mākslinieki. Izrāde notiek tradicionālās mūzikas pavadībā un būs interesants piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Artinus 3D mākslas muzejs Saigonā

Iespēja iekļauties dažādās 3D attēlu ainiņās un pārsteigt draugus ar atraktīvām fotogrāfijām - visa ģimene sevi varēs ieslodzīt pudelē, cīnīties ar drakonu, doties pāri aizai pa šauru tiltiņu vai iejusties kādā citā no 100 ilūzijām.

Suoi Tien atrakciju parks

Ūdens atrakciju parks budisma tematikā pie mākslīgi izveidotās Tien Dong pludmales, Saigonā. Vieta, kur baudīt sauli un līksmību mītisku dzīvnieku, krāsainu statuju un budas svētnīcu ieskautos baseinos, ūdens slīdkalniņos un karuseļos.

Fairy Streams kanjons Mui Ne

Seklie strautiņi starp iespaidīgām kaļķakmens klintīm būs lieliska pastaigu vieta, ko vislabāk baudīt basām kājām. Bērniem jo īpaši patiks bradāšana pa ūdeni un mīkstām smiltiņām, bet pieaugušie tiks pie Instagram vērtām bildēm.

Labākais laiks ceļojumam uz Vjetnamu

Vjetnamai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk pēcpusdienās un vakaros, kas netraucē Vjetnamu iepazīt ekskursijās.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Vjetnamu

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Vjetnamu

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Vjetnamu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.