Infotūre Turcija – Bodruma 05.10 – 12.10.2023.

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Vanilla Travel aģentu braucieni / Infotūre Turcija – Bodruma 05.10 – 12.10.2023.

Infotūre Turcija – Bodruma 05.10 – 12.10.2023.

Infotūre Turcija – Bodruma 05.10 – 12.10.2023.

Sagatavoja: Kristīne Stirna

Divas dienas bijām Didim kūrortā. Aptuveni 2h brauciena no lidostas. Didim ir mazāk ko darīt nekā Bodruma. Labāk patika tomēr pati Bodruma, jo vairāk grieķu stils tur. Didim nav ko darīt, kā tikai pārsvarā laiku pavadīt viesnīcā, jo kūrorta centrs nav ļoti plašs. Kopumā Bodruma ļoti skaista ir, grieķu stils šeit valda, jo daudzas viesnīcas un mājiņas ir grieķu stilā, baltas ar ziliem toņiem. Atgādina nedaudz Santorini. Tieši Bodruma nebūs tipiskā Turcija kā Antālija. Un no šejienes uz Pamukali esot labāk braukt, jo daudz tuvāk nekā no Antālijas. Var doties ekskursijā uz Kos salu,  kas ir aptuveni 30 minūšu attalumā ar kuģīti. Šo galamērķi var piedāvāt tiem, kas grib kaut ko no Turcijas un Grieķijas kopā. 

HOLIDAY INN RESORT BODRUM

Šeit dzīvojām trīs naktis. Viesnīca tuvu Bodrumas centram, aptuveni 5 minūtes ar taksi, taksis maksā 4 EUR. Viesnīca kopumā laba, ēdināšana vienīgi nedaudz vienveidīga un nav plaša izvēle. Numuri maziņi, bet kopti. Numuros pat ir gludeklis un gludināmais dēlis. Nebūs piemērota ar kustību traucējumiem, daudz ļoti pakāpieni. Forši, ka ir tāds kā funikulieris, kas ved uz pludmali, bet tā pat, pa kāpnēm iznāk iet dažās vietās. Pludmalē nav ieeja no krasta, bet gan laipas. Pludmale skaista un ūdens ļoti dzidrs un tīrs. Šo noteikti var ieteikt. 

SIANJI WELL-BEING RESORT 

Ekonomiska, bet kopta viesnīca, ar ļoti skaistu skatu no recepcijas. No šis viesnīcas nav kur iziet vakaros, nav nekādu restorānu vai veikalu apkārt. Atrodas pakalnā. Nedaudz vairāk ka stundas brauciena no lidostas. Numuri vienkārši. Vairāk piemērota pāriem. Var piedāvāt, ja patīk klusums un miers apkārt. Smilšu pludmale ar smilšu ieeju jūra. Ir slidkalniņi.

TIANA BEACH HOTEl 

Sakot, ka sliktas atsauksmes esot, tā gide teica, tie kas šogad esot bijuši, ļoti slikti atsaucas. Nav bāri un restorāni apkārt. Numuri nolietoti. Šo noteikti nepiedāvāt

LA BLANCHE RESORT 

Patīkama viesnīca. Ļoti daudz tūristu šeit. Plaša, zaļa un kopta teritorija. Piemērota ģimenēm ar bērniem. Numuri kopti. Redzējām Family numurus, kas nav renovēts, bet šie numuri ir ļoti labi pat. Atrodas pie jūras. Pludmale maza šaura, nelielu oļu un smilšu. Ir tāds ka līci kur ir pludmale. Ir bērnu klubs un trīs slidkalniņi. Šo droši var piedāvāt.

ARMONIA HOLIDAY VILLAGE & SPA 

Atrodas neilga brauciena attāluma no Bodrumas. Vienkārša viesnīca ar kompaktu teritoriju pie smilšu pludmales, ar labu ieeju jūras. 3 slidkalniņi. Prasās nedaudz atjaunot viesnīcu. Standarta numuri tādi novecojusi.  Ir vakara šovi. Kā ekonomisku variantu var piedāvāt. 

BELLAZURE HOTEL 

Jauka viesnīca, atrodas pakalnā ar skaistu skatu. Kopta teritorija. Pludmale nav pie pašas viesnīcas, aptuveni 150m no pludmales. Smilšu pludmale. Neliels normālu laukums bērniem. Vairāk piemērota būs pāriem. Numuri ir Ok. Kopumā laba viesnīca. 1-2 Stāvs Land view no 3-5 sea view numuri. Nebūs piemērotam kam grūti pārvietoties, daudz pakāpieni.

KEFALUKA RESORT 

Plaša viesnīca, atrodas pakalnā ar skaistu skatu uz pludmali. Ļoti skaista teritorija. Daudz cilvēku. Piemērotam gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. Pludmale ir ar akmeņiem vietām. Ir shuttel būs uz centru Bodrumas, 10 euro. Numuri nav plaši. 

BITEZ GARDEN LIFE 

Neliela viesnīca, izskatās no ārpuses Ok, bet gide teica, ka ļoti sliktas atsauksmes. Šo labāk nepiedāvāt. 

OTIUM PARK AQUA AYAZ BEACH 

Ekonomiska viesnīca. Nedaudz nolietojusies. Numuri veci un nolietoti. Šo nepiedāvāt. 

PRIVE BODRUM HOTEL 

Jauka un moderna viesnīca. Pie pludmales, atrodas pakalnā ar skaistu skatu. Pludmale smilšu bet ar ieeju no laipiņas. Nebūs piemērotam ar kustību traucējumiem. Vairāk pāriem piemērota. Numuri nav plaši, bet kopti. Šo noteikti var piedāvāt. Labāk piedāvāt sea view numurus šeit. Ēšana ļoti laba, serviss apkalpošana arī ļoti laba. 

SALMAKIS RESORT & SPA 

Blakus Prive viesnīcai. Pludmale smilšu ar smilšu ieeju jūra, ieeja no krasta. Pati viesnīca tāda vienkārša. Atrodas pakalna tāpēc nebūs piemērota ar kustību traucējumiem. Pati viesnīca nedaudz novecojusi. Ka ekonomu var piedāvāt. Numuri vienkārši. 

PHOENIX SUN HOTEL BODRUM 4* 

Ekonomiska viesnīca. Atrodas pakalnā. Menedžeris bija ļoti interesanta paskata. Šo labāk nepiedāvāt, viss tāds novecojis. 

ROYAL ASARLIK BEACH HOTEL 5* 

Vienkārša viesnīca. Kopta kopumā. Ēdināšana esot tāds ne visai, tūristi kas dzīvo tā teica. Daļa numuri ir renovēti tikai. No 6 stāva ļoti skaits skats. Nerenovētais numurs ļoti nolaists. Nu kā ekonomu var piedāvāt, ja laba cena. 

HOTEL BLEU NUIT 

Adults Only. Maza viesnīca, tuvu kūrorta centram. Tāda kā pilsētas tipa viesnīca. Mazs lobijs un tieši pie lobija ir baseins. Numuriem drausmīgi un ļoti maziņi. Šo labāk nepiedāvāt. 

OTIUM SENSES VERY CHIC 5* 

Pilsētas tipa viesnīca. Maza boutig viesnīca. Kopta teritorija. Apkārtne ir ļoti skaļa, jo atrodas aktīva vietā. Neizmitina tikai vīriešu. Numuriem ļoti interesants dizains. Kopumā laba viesnīca tiem kam netrauce trokšņi apkārt un nepieciešams tuvu pilsētas centrs. 

PARKIM AYAZ HOTEL 4* 

Pilsētas tipa viesnīca, atrodas tieši pie veikaliem, bariem. Moderns lobijs. Piemērota gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. Standarta numuri diezgan labi. Teritorija zaļa un kopta. Daži numuri nav renovēti, bet šogad plāns renovēt. Soft animācijas. Kopumā var piedāvāt.

LADONIA DEL MARE 

Vislētākā viesnīca sistēma. Noteikti nepiedāvāt. 

LAUR HOTEL EXPERIENCE & LAUR HOTELS ELEGANCE 

Abas ēkas atrodas blakus. Elegance ir otra ēka, kas ir blakus. Viesnīca pie jūras ar zaļu un plašu teritoriju. Tipiska Turcijas viesnīca, salīdzinājumā ar Bodrumas viesnīcām. Kopta kopumā. Family numuri galvenajā ēka ar skatu uz jūru, Elegance ēka ar skatu uz dārzu, tur būs klusāka nekā galvenajā ēka. Pludmale smilšu. Redzējām standarta numuru, numurs plašs un kopts un ģimenes numuru, numurs ir ar divām istabām un durvīm pa vidu. Numuri abās ēkas ir vienādi. Var noteikti piedāvāt šo viesnīcu. 

CITY POINT HOTEL & SPA 

Pilsētas tipa viesnīca. Ar vairākiem stāviem. Viens mazs baseins, teritorijas īsti nav. Numuri moderni. Šo labāk nepiedāvāt jo īsti nav ko darīt šajā viesnīcā un pārsvarā ļoti daudz turki šeit.

GARDEN OF SUN 5* 

Atrodas otrajā līnija no jūras. Lobijs mazs un vecs. Standarta land view numuri veci. Viesnīca tāda novecojusi, labāk nepiedāvāt. 

DUJA DIDIM 

Atrodas nekurienē, apkārt nekā nav. Sea view ēka ir otra ēka, kas nav galvenā, galvenajā ēka ir land view numuri. Moderna un skaista viesnīca. Kopta un ļoti plaša teritorija. Ēdināšana ļoti laba. Ģimenes numuri maziņi, bet standarta ļoti labi. Pludmale laba. Ģimenēm ar bērniem ļoti labs variants. Noteikti var ieteikt. 

THE HOLIDAY RESORT 

Noteikti nepiedāvāt, veca viesnīca. 

LONG BEACH CLUB NATURE 

Viesnīca pie jūras, pludmale ne visai, maza, šaura ar akmeņaina ieeju. Ļoti daudz ģimenes ar bērniem, teritorija nedaudz nolietojusies. Numuri diezgan okey. Ēdināšana laba, plaša izvēle. Ja vēlas pāri, tad šo noteikti neiesaku, ļoti skaļi te un aktīvi, piemērota ģimenēm ar bērniem. 

BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 

Šeit dzīvojās divas nakti. Viesnīcu neieteiktu. Skats skaists no viesnīcas, jo atrodas pakalnā, bet serviss nekāds, pati viesnīca novecojusi, numuri veci smirdīgi. Līdz Bodrumas centam aptuveni 10 minūtes ar taksi, maksa 8 euro. Labāk šo nepiedāvāt. 

TITANIC LUXURY COLLECTION BODRUM 

Atrodas aptuveni 30min no lidostas. Apkārt nekā nav, klusā vietā. Premium klases viesnīca, viss moderns kopts. Atrodas pakalnā. Katru gadu daudz kas tiek atjaunots. Family Suite ļoti plaši numuri. Vienīgi nebūs piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Bērnu klubs no 1 gada strādā. Bērniem visādas izklaides tur, par to tiešām tur padomāts. Katru vakaru visādi šovi. Bērnu klubs strādā līdz 2 nakti. 

CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA 

Apkārt nekā nav. Piemērota ar bērniem. Zaļa, nedaudz varbūt nolietojusies teritorija. Vienkārša viesnīca, nav renovēta, bet kopta. Standarta numuri nav plaši bet ir Ok. Ģimenes numuri plaši. Divas istabas. Pludmale smilšu, ar smilšu ieeju. Nedaudz varbūt netīrs liekas tas ūdens, nav tik dzidrs ka citur. Piedāvāt var, ja cena laba. 30 minūtes līdz Bodrumas, aptuveni 13 euro. Līdz lidostai 20 minūtes. 

DOUBLETREE BY HILTON 

Jauka viesnīca pie pludmales. Zaļa teritorija. Brauciena attālumā no Bodrumas. Aktīvai atpūta, daudz cilvēku. Kopta teritorija, nav ļoti liela. Smilšu pludmale, ar ļoti šauru krasti, krēsli pie pludmales uz tāda kā pontona un laipas, jo no krastā ieiet nevar. Vējaina vieta vienīgi. Pati viesnīca kopta un nav novecojusi. Standarta numuri moderni. Šo noteikti var piedāvāt gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. 

DIAMOND OF BODRUM 

5 mīnūšu attāluma no Bodrumas, ar taksi aptuveni 5euro. Vienkārša viesnīca, ar nelielu teritoriju. Atrodas neliela pakalna. Prasās nedaudz atjaunot pašu viesnīcu. Tunelis no viesnīcas uz pludmali. Smilšu pludmale. Soft animācijas. Promo numuros nav balkonu un nav skata, tos labāk nepiedāvāt. Standarta numuri ar mazu ļoti balkonu. Bet numuri kopti, vienīgi arī paši numuri ir mazi. Ja cena laba, pāriem ka ekonomu variantu var piedāvāt. 

LUJO HOTEL BODRUM 

Blakus Titanic viesnīcai. Premium klases. Viss šeit ideāli ir un par visu padomāts. Moderns dizains, pie jūras, pakalnā ar brīnišķīgu skatu. Ir 16+ daļa, kur ir atsevišķi numuri, bāri, restorāni. Bērnu klubs no 1-17 gadiem. Darbojas līdz 2 naktī. Ir savas animāciju komanda ar šoviem vakaros. Ir sava seaplane, kas piedāvā ekskursijas. Šī noteikti būs piemērota prasīgiem klientiem gan ar, gan bez bērniem. Bet ja salīdzināt ar Titanic viesnīcu, tā labāk patika. Šī tādiem vairāk ja tiešām gribas klusumu un mieru.

DUJA BODRUM 

Atrodas aptuveni 20 minūtes brauciens no Bodrumas centra, un aptuveni 20 minūtes no lidostas. Apkārt nekā nav. Viesnīca pakalnā ar ļoti skaistu teritoriju. Moderna, kopta. Atrodas lifti un eskalatoru viesnīca. Akvaparks ir savs, bērniem bērnu klubs un animācijas pieaugušajiem vakaros. Pludmale ir no tādas kā laipas. No krasta īsti nav iespējams ieiet jūra, viena vietā tik tāda neliela vieta kur var ieiet, mazu akmeņu. Vējains šeit diezgan bieži. Numuri plaši un labi. Galvenajā ēka numuri labāko nekā tie kas atrodas tālāk no galvenās ēkas. Piemērota būs ģimenēm ar bērniem. Noteikti var piedāvāt. 

BLUE DREAMS RESORT 

Netālu no Duja Bodrum viesnīcas. Atrodas pakalnā. Ieeja jūrā ir viena vieta neliek smilšu daļa. Tā ieeja no laipas. Skaista teritorija. Deluxe numuri ir sea view un daži Club numuri. Club sea view numuri jauki, mājīgo un kopti. Ēdināšana ļoti laba, esot arī importa dzērieni. Mūsu kliente Skaidrīte, ko satiku, esot sajūsmā par šo viesnīcu. 

HOTEL SAMARA 5* 

Atrodas tuvāk Bodrumai. Vienkārša viesnīca ar zaļu un koptu teritoriju. Piemērota ģimenēm ar bērniem un pāriem. Ir daži slidkalniņi maziem bērniem, Soft animācija. 24/7 viss iekļauts. Viesnīca nav pakalnā, būs piemērota, kam grūtāk pārvietoties. Standarta land view numurs ļoti plašs un kopts. Garden view numurus pagājušajā gada renovēja tie ļoti labi. Ieeja jūrā no laipas gan arī no krasta. Var noteikti piedāvāt

ARIN RESORT BODRUM 

Skaista un moderna viesnīca. Atrodas netālu no La Blanc viesnīcas. Pirmo gadu šogad atvērts jo mainīja interjeru un visu atjaunoja. A la carte bez maksas. 248 numuri. 15 minūtes līdz kūrorta centram ar kājām. 40 minūtes līdz Bodruma ar taksi. Spa centrs. Ir Importa dzērieni. Šovi vakaros un aktivitātes pa dienu bet ne katru vakaru. Numuri ir Ok. Piemērotam gan ģimene ar bērniem, gan pāriem. Piedāvāt var. 

HOTEL BAIA BODRUM 

Atrodas aptuveni 50 minūšu attālumā no Bodrumas. Jauka un moderna viesnīca ar koptu teritoriju. Atrodas nelielā pakalnā. Vairāk teiktu piemērota pāriem. Šeit ir vējains un tāpēc liekas vēsāks. Maza un šaura pludmales zona. Skats ļoti skaisti šeit. Numuri šeit ļoti labi un moderni. Saulessargi pludmale uz laipiņas. Šo noteikti var piedāvāt. Bērniem mazāk te ko darīt, vairāk pāriem ieteiktu. 

BODRUM PARK RESORT 

No lidostas aptuveni 1h brauciens, nekurienē atrodas. Vienkārša viesnīca, numuri kopti. Klusai mierīgai atpūtai ar bērniem un pāriem. Ir akvaparks. Pludmale ar ieeju no raksta un laipiņas. Ūdens ļoti dzidrs. Teritorija zaļa kopta. Nav ieteicams, tiem, kam grūti pārvietoties. Ja cena laba var piedāvāt tādai mierīgais atpūtai. 

HAPIMAG RESORT SEA 

Atrodas var teikt tur pat kur Bodrum Park. Šī nedaudz modernāka. Šeit daudz turku ir. Nu šo labāk es nez neieteiktu, jo teritorija liela, daudz jāstaigā, jo savādāk uz pludmali nevar nokļūt, kā ar kājām, kaut kā līdz galam neuzrunāja šī viesnīca. 

VOUG HOTEL 

Viesnīca ar ļoti lielu un plašu teritoriju, bērniem paradīze šeit – ir savs akvaparks un lunaparks. Viss kopts un moderns, numuri plaši, moderni. Vienīgi esot ļoti sliktas atsauksmes pēdējā laikā no klientiem, kas aizbrauc uz turieni, vakariņās un pusdienās neesot kur sēdēt, jo daudz cilvēku, pludmales nav arī kur gulēt viss pilns parasti. Vasara numuros neesot kondicionieri strādājuši. Premium klases, bet jāņem vērā, ka šeit vienmēr ir ļoti daudz cilvēku. 

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.