Melnkalnes infotūre - Tivata, jūn/2023

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Vanilla Travel aģentu braucieni / Melnkalnes infotūre - Tivata, jūn/2023

Melnkalnes infotūre - Tivata, jūn/2023

Melnkalnes infotūre - Tivata, jūn/2023

Sagatavoja: Kristīne Vilcāne

Palma 4*

Jauka un mājīga viesnīca. Ļoti laba atrašanā vieta. Tieši pie pludmales. Saulessargi bez maksas. Akmeņu pludmale. Ļoti šaura pludmale. Atrodas pie līča. Numuri nav lieli, bet kopti. Standarta side sea view mazāki nekā standarta land view. Superior plašāki numuri nedaudz nekā standarta. Numuros vispār karsti. Autobuss nepieved pie pašas viesnīcas, pāris minūtes attāluma izlaiž.

Poseidon The Beach Hotel 4*

Pie jūras. Numurus apskatīt nevarējām, jo visi aizņemti. Salīdzinoši moderna viesnīca, nav liela. Akmeņu pludmale. Saulessargs un 2 krēsli iekļauti numura cena. Baseins nav šai viesnīcai. Nav animācijas un īsti nebūs piemērota bērniem. Apkārt nav kur baigi iziet pastaigāt, dažas viesnīcas tik blakus. 

Millennium by Aycon Hotel 4

Pilsētas tipa viesnīca, gājiena attāluma no pludmales. Numuri apartamenta ļoti plaši un moderni. Kopumā moderna viesnīca. Laba atrašanās vieta. Standarta numuri mazāki nekā apartamenta. Ļoti forša vieta 4-stāva ar sauļošanās krēsliem un džakuzi.

Fagus by Aycon 4*

Pilsētas tipa viesnīca. Maza, nav var teikt teritorija. Pati viesnīca moderna. Superior Suite numuru tikai redzējām, numurs ļoti plašs un moderns. Gājiena attāluma no pludmales. Economy numuriem tikai nav balkons. Baseina zona uz jumta, maza, bet jauka vieta. Ļoti laba atrašanās vieta, blakus viss - veikali, kafejnīcas, bāri. Kopumā ir laba viesnīca. 

Dvor Kornic 3*

Ekonomiska viesnīca ļoti, numuri kopti, bet nav lifta, pati viesnīca iekšā tāda tumša. Labāk nepiedāvāt. Šis viesnīcas viesi var izmantot Fagus restorānu.

Hercog Novi  Carine Hotel Park 4*

Lai šeit nokļūtu ar prāmīti pāri jābrauc. Atrodas pie jūras. Viesnīca liela, kopta un moderna. Numuri kopti. Gaiteni ļoti tumši vienīgi. Tāda klusa viesnīca liekas, nav daudz cilvēku. Spa par papildus samaksu. Al inclusive ir iekļauti saulessargs un krēsli pludmalē. Pludmale smilšu/olu. Ir numuri, kas ir ar skatu uz blakus viesnīcu, ja piedāvā, tad tikai sea view numurus labāk. 30 minūtes līdz centram jābrauc no šis viesnīcas. Mīnuss kas nav kur iziet pastaigāt. 

Carine Hotel Delfin 4*

200 m attāluma no Carine Park viesnīcas. Pie pludmales klusā vietā. Mājīga un kopta viesnīca. Vairāk piemērota pāriem, kam klusumu un mieru gribas. Numuri moderni, sea view numuru redzējām. Mountain view numuriem nav balkoni. Kopumā laba viesnīca. 

Carine Hotel Kumbor 4*

No visām trim Carine viesnīcām šī vislabāk patika. Moderna, pie jūras. Viss iekļauts koncepta saulessargi bez maksas. Daudz pensionāri. Numuri plaši, kopti. Kopumā ļoti laba viesnīca, mierīgai atpūtai. Nav vienīgi kur vakaros iziet pastaigāt. Līdz pilsētai 10min ar mašīnu. 

Iberostar Herceg Novi 

Tā ļoti laba viesnīca, atrodas pie jūras, bet atrodas ļoti tālu no lidostas, ilgi jābrauc ja gadās sastrēgumi, pa mazām ieliņām. Labāk šeit braucot ņemt individuālo transfēru. Teritorija plaša un kopta. 50 euro depozīts dvieļiem. Numuri nav lieli, bet moderni. Neieteiktu vecākiem cilvēkiem un kam grūtības pārvietoties, kāpnes ir lai tiktu uz pludmali. 

Palmon Bay Hotel & SPA 4*

Pilsētas tipa viesnīca Hercog Novi. Moderna un liela. Standarta numuri maziņi. Daži standarta ir ar balkonu, daži bez. Saulessargi un krēsli pludmalē bez maksas, dvieļiem nav depozīts. 

Casa del Mare - Amfora Orahovac Hotel 4*

Neliela viesnīca, atrodas pie jūras. Klusa vieta, apkārt īsti nekas nav. Viesnīca kopta. Pluss ir restorāns, kas ir pie jūras ar ļoti skaitu skatu. Numuri moderni un plaši. Saulessargi bez maksas pie jūras. Tad ja gribas tiešām klusumu mieru un cena laba, var piedāvāt, bet tā es labāk neieteiktu. 

Iberostar Bellevue 4*

Šeit dzīvojam divas naktis. Zaļa, plaša teritorija. Saulessargi pie pludmales par maksu. Dvieļiem depozīts 20 euro. Ēšana bija okey. Vakaros dzīvas mūzikas koncerts. Numuri plaši, kopti. Kopā ir trīs ēkas, kuros ir numuri. Family numuri atrodas pie aktīvas vietas, kur vakaros ir skaļi. Kopumā laba viesnīca ar labu atrašanās vietu. 

AMI 5*

Moderna viesnīca, ļoti laba ēdināšana. Ir numuri kuriem nav balkona. Labāk ņemt Deluxe Sea view numurus. Standarta numuri mazi ļoti, bet pārējiem numuri ir labi. Vienīgi nav vispār nekāda teritorija šai viesnīcai. Pludmale saulessargi bez maksas, baseins pie viesnīcas nav liels, tik daži saulessargi tur. Kopumā laba viesnīca, bet ja ir labāk cena tikai viņai. 

Pearl Beach Hotel & Resort 4*

20 minūtes no Petrovacas. Viesnīca klusajā kūrorta daļā. Pludmale drausmīga, netīra. No ārpuses drausmīgs viss apkārt, bet pati viesnīca no iekšpuses diezgan okey. Viesnīca kopumā ar ļoti lietu teritoriju,
ar vairākām ēkām. Ir neliels akvaparks. Depozīts dvieļiem 10 euro. Saulessargi bez maksas pie pludmales. Pludmale lielu oļu. Šo viesnīcu labāk nepiedāvāt, ja vien nav ļoti laba cena. 

Vila V Lux 4*

Maza mājīga viesnīca. Atrodas tieši pie Ami viesnīcas. Gājiena attāluma no akmeņu pludmales. Kopā 9 numuri. Numuri plaši, kopti.  Kopumā ir okey viesnīca. 

W Grand 3*

Atrodas gājiena attāluma no pludmales. Netālu no Ami viesnīcas. Autobuss apstājas kādu gabalu no viesnīcas un tad jāiet ar kājām, pie viesnīcas nepieved. Kopta un mājīga viesnīca. Nav baseina. Visiem numuriem balkoni. Kopumā var piedāvāt. 

Castellastva 4*

Blakus Ami. Kopta un moderna viesnīca. Redzējām standarta sea view numuru, plašs un moderns. Kopumā ļoti laba viesnīca un piedāvāt var.

Harmony by Aycon 4*

Maza, moderna viesnīca. Numuri nav ļoti plaši, taču moderni. Kopumā ļoti laba viesnīca. Atrodas pastaigas attāluma no jūras. Netālu no Ami viesnīcas. 

Monte Casa Spa & Wellness 4*

Mājīga viesnīca un kopta viesnīca. Visi numuri ar balkonu. Redzējām Family numuru un Studio apartments, plašs un kopts numurs. Pludmale par maksu, nav privātā. Dvieļiem nav depozīts. Kopumā laba viesnīca.

Riva by Aycon 4*

Moderna viesnīca ar ļoti labu atrašanos pie promenādes. Baseina nav. Saulessargi 10 euro diena. Viesnīca nav liela. Dvieļiem nav depozīts. Ir numuri kas ir ar skatu uz iekšpagalmu. Redzējām Junior Suite sea view numuru. Numuri nav ļoti plaši, toties moderni. Pludmale smilšu/oļu. Ļoti laba viesnīca pāriem piemērota vairāk.  

Rivjiera viesnīca un Villa Olive

Atrodas netālu no Ami. Villa Olive izskatījās no ārpuses diezgan laba. Rivjier tādā nostūrītī, promenādes galā, atrodas pie pludmales. Pludmale gan ir lielu oļu, šaura krasta līnija. 

Ponta Nova 4*

Atrodas nedaudz aiz Budvas uz Petrovac pusi. Tāda vienkāršāka viesnīcas. Atrodas pakalnā. Pie baseina krēsli bez maksas. Dvieļiem nav depozīts. Numurus neredzējām visi esot aizņemti. Pludmale nav sava. WiFi bez maksas. Skats no jumta baseina labs, bet kopumā viesnīca neteikšu ka laba. Labāk nepiedāvāt.

Montenegrina Hotel & Spa 4*

Transfērs neizlaiž pie viesnīcas. Ar kājām pa kalniņu jāiet aptuveni 50m. Skaita jauna viesnīca. Dvieļi ir depozīts 15 euro. Saulessargi pie pludmales bez maksas, pludmale nav viesnīcai sava. Numuri Superior nav baigi plaši, bet kopti ar balkoniem. Economy bez balkona, bet labi numuri šie. Apartamaneti ļoti plaši. Ir jau nedaudz nolietojusies viesnīca, bet kopumā ir Ok. Piedāvāt šo var. 

Ratko Apartments 3*

Nu šos noteikti nepiedāvāt, pat ja cena laba noteikti nē. 

Obala+/Obala 3*

Pie pludmales abas atrodas. Viena no otras aptuveni 300m. Laba vieta pie promenādes. Numuri ļoti vienkārši, pašas viesnīcas abas arī ekonomas. Pludmale nav, dvieļi nav. Labāk nepiedāvāt.

Palacio Del Mar Apartments 5*

Atrodas pie pludmales. Moderna viesnīca, kas ir kā apartamenti, 40 numuri. Daļa no viesnīcas ir tikai šim īpašniekam tāpēc ari tikai 40 numuri ir. Saulessargi pludmalē nav, par papildus samaksu, 15 euro. Nav baseina, jo nav pabeigts. Autobuss apstājas patālu no viesnīcas, bet ar atsevišķu mašīnu atved uz viesnīcu. Standarta numuri ir okey, standarta numuri bez balkona. King numurs ļoti plašs un moderns. Kopumā piedāvāt var. Queen rooms ir side sea view. King numuri sea view. 

Mediteran 4*

Atrodas vienu viesnīcu starpā no Iberostar Belevue, kur dzīvojam. Liela plaša teritorija. Kopta viesnīca, bet nav diez ko moderna. Numuros 2+2 viens bērns guļ ar vecākiem. Ir savs akvaparks, kas tagad nestrādāja jo vēl nav sezona. WiFi bez maksas. Ir animācijas jūlija augusta. Kopumā ļoti laba viesnīca.

Montenegro Beach Resort 4*

Blakus Iberostar Belevue. Vienkārša, kopta viesnīca. Superior numuri augstākos stāvos, citā ēkas daļa, kas tika renovēta nesen. Daudz tūristu šeit. Bez maksas pludmale saulessgari. Ģimenes piemērota viesnīca būs. Superior numuri ir renovēti, ir gan ar balkonu gan bez balkona. Standarta numuri nav renovēti. WiFi bez maksas. Saulessargi bez maksas pludmale. Dvieļiem nav depozīts. Kids Club. Animācijas arī pieaugušajiem. 2 reizes nedēļā vakaros kādas izklaides pieaugušajiem. Noteikti var piedāvāt bet tikai Superior numurus labāk. 

Iberostar Slavija 5*

Pilsētas tipa viesnīca. Atrodas pretī Aleksandra viesnīcai. Moderna viesnīca. Baseins uz jumta, ļoti skaista vieta uz jumta.  WiFi bez maksas. Pludmale bez maksas viesnīcā Iberostar Beluve, pašai viesnīcai nav sava pludmale. Dvieli bez depozīta. Ļoti laba viesnīca pāriem būs. 

Adrovic Apartments 3*

Ļoti maza un ekonomiska viesnīca. Atrodas patālāk no pludmales. Nav daudz numuru bet kopti. Šo var piedāvāt, ja tiešām der, kas vienkāršs un ir ļoti laba cena.  

Bracera 4*

Pilsētas tipa viesnīcas bez teritorijas. Moderna un kopta. Numuri moderni bet nav ļoti plaši. Kopumā tiem, kam svarīga Budvas pilsēta var ieteikt,  jo atrodas centrā. Nav sava pludmale. Iekštelpu baseins. 

Slovenska Plaza Hotel Complex 3/4*

Ļoti liela zaļa un plaša teritorija. Pludmale sava nav. Numuri kopti īstenībā. 4* viesnīcas numuri tādi paši likās. Abām viesnīcām viena teritorija. Restorāni un baseins katrai viesnīcai savs. Kā ekonomu var piedāvāt, bet jārēķinās, ka ļoti liela teritorija un daudz jāstaigā. 

Astoria (Budva) 4*

Ļoti laba atrašanās vieta, tieši vecpilsētā.12 numuri tikai. Maza boutiq viesnīca. Privātā pludmale, bet saules sargi par maksu. Numuru neredzējām, jo aizņemti visi. WiFi bez maksas. Kopumā maza un mājīga viesnīca. Tikai diviem numuriem ir balkoni - Suite un Superior sea view. 

Splendido 4*

Atrodas klusā vietā, netālu no Kotoras. Numurus šeit neredzējām jo aizņemti visi. Skaita vieta pie pludmales tieši. Būs piemērota tiem, kam gribas tiešām mierīgu atpūtu. Pludmale kā tāda nav. Diviem numuriem tikai ir balkoni. Kopumā kopta un mājīga viesnīca. Vienīgi jārēķinās, ka apkārt nekā nav. 

Kotor Bay Premium Resort & Spa 5* - Hyatt Regency Kotor Bay Resort 5*  jaunais nosaukums

Atrodas klusā vieta, apkārt nekas nav, ne veikali, kafejnīcas. Bet viesnīca moderna un renovēta. Teritorija nav ļoti plaša. Pludmale pāri ceļam, bet īsti nav nekāda plašā pludmale. Numurus neredzējām jo visi aizņemti. 252 numuri (daļa numuri ir pie jūras, daļa numuri galvenajā ēkā). No 01.06.2023 mainījās nosaukums. Vairs arī nav Adults Only. Bet nav izklaides bērniem nekādas. Ļoti jauka viesnīca relaksētai atpūtai. 

Aleksandar 4*

Nu šo labāk nepiedāvāt. Dzīvojām 3 naktis. Numuri mazi, kopti, bet tie numuri, kas ir savienotie, ļoti labi var dzirdēt, kas blakus notiek. Ēdināšana tāda ne visai. Viss iekļauts nav vērts ņemt, jo bārā šeit kokteiļus nepiedāvā, tikai vīnu un alu, kokteiļus ja grib, pašiem jātaisa, ir ledusskapis, kur stāv alkohols un pats var jaukt sev ko vēlas. Laba vienīgi atrašanās vieta, apkārt viss kas ir, vecpilsēta aptuveni 20min attālumā. Pludmale akmeņu, grūti ieiet. Baseina zona laba, jo ir baseins ar jūras ūdeni. Kopumā ļoti ekonoma viesnīca, ko labāk nepiedāvāt.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.