Rodas salas infotūre ar Novatours 13.05.2022 – 20.05.2022

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Vanilla Travel aģentu braucieni / Rodas salas infotūre ar Novatours 13.05.2022 – 20.05.2022

Rodas salas infotūre ar Novatours 13.05.2022 – 20.05.2022

Rodas salas infotūre ar Novatours 13.05.2022 – 20.05.2022

Sagatavoja: Jana Celmiņa

Golden day 2*

Pilsētas tipa, ļoti ekonomiska viesnīca, atrodas Afandou vietā pa vidus starp Rodas un Lindos pilsētām. Līdz jūrai ir ļoti tālu. Pastaigas attāluma no viesnīcas ir veikaliņi un kafejnīcas. Studio numuri izskatās normāli. Kā super ekonomisko variantu var piedāvāt.

Triantfalias apartments 3*

Atrodas Afadou. Apartamentu tipa viesnīca. Bija ciet, nekas nebija sakopts. Gaidījām saimnieku, lai parāda numurus. Mēbeles ir nobružātas, atkailināti vādi (vai sataisīti ar skotču), viss vecs un nolietojies. Pludmale ir ļoti tālu. Neieteiktu piedāvāt.

Marathon 4*

Viesnīca ar nelielu, bet sakoptu teritoriju. Pastaigas attalumā no jūras. Numuri augšējos stāvos ir ar nelielu Sea view. Family numuri – vienistabas numuri ar bunkbed gultu bērniem. Apartment numuri – divistabu numuri. Šogad atvēra picēriju – iedeva pagarošot, bija laba. Var piedāvāt.

Lydia Maris Resort & Spa 5*

Viesnīca atrodas pastaigas attāluma no jūras, neliela teritorija. Baseins ar bāru ir teritorijas vidū, apkārt ir numuri. Standard un Suite numuri ir novecojuši, Superior numurs izskatījās svaigāks. Ļoti labs bija swim-up sharing pool ( Novatours sistēmā netiek piedāvāts). Restorānā (pusdienās) bija ļoti laba ēdiena izvēle, izskatījās un smaržoja ļoti garšīgi. Var piedāvāt.

Marianna Palace 4*

Ļoti maza teritorija, atrodas patālu no jūras (ar kājām kādas 15 minutes). Ļoti daudz pensionāru. Numuri ir ekonomiski, ēdiena izvēle nebijā liela, bet bija garšīgi (ēdam pusdienas).

Niirides 4*

Neliela viesnīcas, ar nelielu teritoriju, atrodas patālu no jūras. Pastaigas attālumā ir veikali, kafeinīcas. Redzējām pusdienas Main Restaurant  - ēdiena izvēle ir lielāka nekā Marianna Palace 4*, izkatījās un smaržoja garšīgi. Maijā un oktobrī kondicionieris strādā tikai par maksu (7 EUR/day). Numuri ekonomiski, bet sakopti. Family numuri atrodas pirmajā stāvā ar durvīm starp istabām. Nav animācijas.

Mitsis Grand hotel beach hotel 5*

Pilsētas tipa viesnīca, atrodas pāri ielai no publiskas pludmales. Pastaigas attālumā no Rodas pilsētas centra. Ir vairāki baseini. Vakariņās ir jāievēro dress code. Redzējām Standard Sea view -  vairāk ekonomisks numurs, nolietotas mēbeles.

Mitsis La Vita Beach 4*

Pilsētas tipa viesnīca, palielam bez teritorijas (neskaitot nelielu baseinu un sauļošānas zonu). Pludmale pāri ielai. Numuri ir ekonomiski, nelieli. Dzīvojām šeit. Viesnīca piedāvā ēdināšanu vai BB vai HB (pie HB vakariņas ir Mitsis Petit Palace viesnīcā). Broksastīs visu laiku bija auksts ēdiens (nebija atkarīgs cikos ēd vai 7 vai 9 no rīta). Ļoti laba lokācija, pretī jūra, pastaigas attālumā un blakus veikali, bāri, restorāni, kafejnīcās, Rodas vecpilsēta.

Mitsis Petit Palace 4*

Neliela pilsētas tipa viesnīca, ar mazu baseinu iekšpagalmā. Teritorijas kā tādas nav. 2 minūšu pastaiga līdz publiskai pludmalei. Numuri ir sakopti, vairāk ekonomiski. Atrodas blakus daudziem veikaliem, kafejnīcām, pastaigas attālumā no Rodas pilsētas centrā.

City center 3*

Maza pilsētas tipa viesnīca. Pavisam ir tikai 53 numuri. Vairāk derēs ceļotājiem, kam patīk staigāt ar kājām un plāno ceļot apkārt. Visos numuros ir balkons. Plaši, gaiši sakopti numuri. Piedāvā tikai BB ēdināšanu. No 406 numura pavērās smuks skats. Atrodas kafejnīcu, veikalu vidū. Pastaigas attālumā līdz jūrai un Rodas pilsētas centram. Noteikti var piedāvāt.

International 3*

Ļoti maza viesnīca. Tumši gaiteņi. Viss ir nolietots. Atrodas Rodas centrā pie kafejnīcām, bāriem, restorāniem un veikaliem. Labāk nepiedāvāt.

Castellum suites 4*

Atrodas ļoti tālu no jūras. Pilsētā, ilgas pastaigas attālumā līdz Rodas vecpilsētai. Numuri ir nesen renovēti, bet ļoti smacīgs gaiss. Neliels baseins iekšpagalmā. Laikām tomēr labāk nepiedāvāt.

Akti imperial deluxe resort & spa 5*

Viesnīca atrodas pirmajā līnijā, pāri ielai (tunelis) no jūras. Ir UAL ēdināšana. Liela teritorija, daudz baseinu, ir pāris slidkalniņi pavisam mazajiem. Milzīga ēka, bet toties gaiša un plaša, bija pilnība aizpildīta, parastos numurus neredzējām. Ļoti atgādina Turciju pēc atpūtas un sajūtam. Liela ēdiena izvēle, ēdam šeit pusdienas, bija normāli, nekas baigi wow, bet nebija arī slikti. Var piedāvāt.

Dionysos 4*

Ļoti zaļa teritorija, Pati viesnīca un numuri ir ļoti vienkārši. Pastaigas attālumā no pludmales. Vakariņas nav bufete, bet apkalpo oficiants. Kā ekonomisko variantu var piedāvāt.

Oceanis 4*

Viesnīcas gaiteņi atgādina PSRS laika sanatoriju. Parasti ekonomiski numuri. Superior numurs ir renovēts – izskatās labāk. Ziemā plāno renovēt Standard numurus. Ir baseini, jūra atrodas pāri ielai.

Elite suite and Rhodes Bay 5*

Viesnīca atrodas pāri ielai no privates pludmales (ir norobežota ar lentēm daļa no publiskās) ved tunelis. Elite Suite daļu neredzējam – overbooking. Rhodes Bay daļa ir pilnībā renovēta. Iekšpagalmā ir neliels ūdenskritums. Ir vairāki baseini (arī Adults only), viens no tiem atrodas 11 stāvā, turpat arī bungalow numuri. Ir vairāki ēdināšanas veidi (Pie All – 2 a’la carte restorānu apmeklējums bezmaksas).

Lito 3*

Labs variants ekonomiskai atpūtai. Bezmaksas wifi, teritorijas principā nav, tikai baseins pa vidu. Pāri aktīvam ceļam ir jūra. Pastaigas attālumā ir kafejnīca, ja gribas kaut ko vairāk ir jābrauc līdz Rodai.

Eden Roc 5*

Atrodas nomalē, mierīgai atpūtai. Līdz autobusu pieturai ir jāpaiet gabaliņš līdz šosejai. Blakus notiek būvdarbi (renovē veco Aldemar viesnīcu). Svaigi renovēti numuri, visur ir dušas. Plaša teritorija.

Kresten Palace 4*

Atrodas nekurienē, patālu no jūras (bet it kā ir sava pludmale), liela zaļa teritorija, bet izskatas ļoti ekonomiski, pēc PSRS laika ēkas. Apskatījam numuru, kur bija netīra gultasvēļa. Tikai HB. Labāk nepiedāvāt.

Mitsis Alila 5*

Instagramīga viesnīca ( gaiša, plašs vestibils, ļoti smuki sakartora teritorija). Neliela teritorija, numuri ir sakopti, piečubināti. Baseini teritorija ir ar jūras ūdens, Spā ir apsildāms baseins. Oļu pludmale. Swim-up numuri ir uzreiz pie sauļošānas zonas (var būt ne īsti patīkami peldēt, kad tev uzreiz pie tava baseina sauļojas citi viesnīcas viesi).

Amada Colosos 5*

Viesnīcai ir renovēti numuri, tagad nav twin beds tikai Double. Numuros nav durvis vannā (atverta tipa) duša un tualetē durvis ir. Smilšu-oļu pludmale (60/40) lēzena ieeja jurā. Smuka teritorija, akvaparks ir otrpus no galvenā baseina. Ļoti liela ēdiena izvēle ( ir varianti arī vegāniem / bezlaktozas utt).

Esperidos beach family resort 4*

Ekonomiska viesnīca, plāno sākt renovāciju pēc šīs ziemas. Ir pāris trubas bērniem. Redzējām demo numuru, kā plāno būt pēc renovācijas- būs smuki. Restorāni un bāri ir renovēti izskatījas ļoti smuki. Teritorija kopumā ir laba, tikai jābrīdina, ka numuri ir vienkārši.

Blue sea beach 4*

Viesnīca ar nelielu teritoriju. Smird pēc kanalizācijas visur: gan teritorijā, gan numuros ( nevar vienkārši pat atrasties tur). Ļoti daudz pensionāru. Pats viesnīcas interjiers izskatas pēc pansionāta. Maksā neadekvāti dārgi. Pusdienojām šeit, ēdiens nekāds (es teiktu, ka bezgaršīgs). Notiekti neieteiktu.

Pegasos beach 4*

Neliela viesnīcas teritorija, ir viens slīdkalniņš bērniem. Pati viesnīca ir nedaudz nogurusi, prasās remonts, bet toties numuri ir svaigi. Starp viesnīcu un jūru iet “promenāde” līdz Faliriaki centram. Var piedāvāt

Apollo beach 4*

Viesnīcai ir neliela teritorija, neliels ārā baseins, ir arī iekštēlpu baseins. Pāri promenādei no pludmales. Pārsvarā visu teritoriju aizpilda zāle, kur rindas un rindas ar ļežakiem. Visi numuri ir Side Sea view (par Sea view ir 20 EUR/day extra charge). Numuri kopumā ir sakopri, nav nolietoti. Ja ir ļoti laba cena, tad kā ekonomisku variantu var piedāvāt.

Mitsis Faliraki Beach hotel & Spa 5*

Smuka neliela viesnīca pie smilšu pludmales ar smilšu ieieju jūrā. Ar baseiniem, animāciju,ir arī mierīgais baseins, bērnu baseins ar slīdkalniņu, bērnu klubs. Numuri ir bēšīgi brūnos toņos, patīkāmi, sakopti, svaigi (bet pretī gultai pa visu sienu ir spogulis). Ir diennakts restorāns var paēst absolūti jebkurā laikā. (ar 3x stundu pārtraukumiem, sakopšānai). Ir 3 baseini, slidkalniņš. Smilšu pludmale + smilšu ieeja jūrā. Kids club, neliels baseins ar slidkalniņu.

Aloe 4*

Ļoti maza viesnīca, tikai pieaugušajiem. Pati viesnīca ir smuka, baltos toņos, viss tāds eco style. Neliels baseins. Ir swim-up numuri. Tālu no jūras un pilsētas centra (1-1.5km). Teica ka fully booked. Līdz pludmalei jāiet ar kājām vai jāīre auto (transfera nav). Viesnīca piedāvā tikai HB ēdināšanu.

Cyprotel Faliraki 4*

Viesnīca atrodas pakalnā, tālu no jūras, bet viesnīca piedāvā bezmaksas shuttle bus līdz pludmalei vairākas reizes dienā. Var piedāvāt dažādu vecumu cilvēkiem, ir relax poll, džakuzi 18+, bērniem slīdkalniņi, bērnu klubs. Karstā sezonā tiek rīkoti vairāki tematiskie vakari bērniem. Pati teritorija un numuri ir ļoti ekonomiski, toties rostorāns ir renovēts. Kā ekonomisko variantu var ieteikt.

Lindos Princess beach 4*

Pēdējā renovācija bija 2007.g., toties gan viesnīca gan numuri ir svaigi. Standart numuri tikai Main Building. Visi pārējie numuri Bungalow korpusos. Superior family- pirmais stāvs, family otrajā stavā. Plaša teritorija, ir vairāki baseini, ūdensslīdkalniņi, bērnu klubs, animācija. Bērniem līdz 16.g.v. nedrīkst uz SPA. Smilšu-oļu pludmale, akmeņi ieejot jūrā (varētu būt nepieciešāmi speciāli apavi). Liela pludmale daudz ļežaki.

Ellia Hotel 4*

Atrodas otrā līnijā aiz Lindos Princess Beach 4* viesnīcas. Maziņš baseins. Renovētie numuri ir labi (jauni un sakopti), bet izlietne ir tieši numurā nevis vannasistabā. Renovēti numuri ir vienkārši uzcelts otrs stāvs pavirsu pirmajam, nezinu, cik tas ir droši pēc visiem būvnicības noteikumiem. Family numuri pirmajā stāvā nerenovēti. Proti, viss kas ir uzcelts pa virsu, ir renovēts. Pirmajā stāvā nav renovācija. Ir ūdensslīdkalniņi nedaudz malā no numuriem. Laikām tomēr neieteiktu piedāvāt.

Lardos Bay 3*

Ekonomiska tipa neliela viesnīca. Ir apzaļumota teritorija. Pastaigas attalumā no jūras (ieeja smiltis, bet var būt akmeņi). Promo room- normāli, sakopti. gaiši, skats uz baseinu. Superior- gaišs numurs nekā lieka (gandrīz vai nu gulta un galds un viss). Netālu no jūras. Ieeja smiltis var būt akmeņi. Maziņš baseins.

Lindos Imperial Resort & Spa 5*

Viesnīca atrodas tādā, kā nekurienē, bet pie viesnīcas ir autobusu pietura ar transporta sarakstu uz daudzam lielām pilsētām. Ļoti liela teritorija (6 korpusi ar numuriem), trīs baseini, ir akvaparks un bērnu laukumi - kalnā ( var aizbraukt ar golf mašīnu). Pludmales dvieļi uz depozīta. Pati viesnīca, godīgi sakot izskatās nedaudz nogurusi, ir nepieciešama renovācija, bet numuri ir labi, nav nobružāti. Istenībā mēs neredzējām teritoriju, tikai numuru un lobby.

Princess Adriana Resort & Spa 5*

Viesnīcai ir neliela teritorija, viss ir balti-pelēkos toņos, it kā ļoti moderna, bet tajā paša laikā kaut kāda tāda bezpersoniska. Numuri uzcelti apkārt galvenam baseinam. Līdz pludmalei ir tunelis. Visā viesnīcas teritorijā un numuros ļoti smaržo pēc vaniļas. Ēdiens no malas izskatas labs. Viesnīcas teritorija ir maza, baltos-pelēkos toņos (pēc sajūtam bezpersoniska). Ir bērnu klubs, baseins, mini disco.

Boutique 5*

Moderna Adults-only viesnīca, ļoti mierīgai atpūtai. Ir neliels kopējais baseins, kas nav infinity, bet ir tāda sajūta gan atrodoties lobby, gan pie baseina. Pāri ielai no savas pludmales (ir apkalpošana pludmalē no viesnīcas, staigā personāls). Atvērta 2012, ļoti labi renovēta. Ir tenisa korts bez maksas. Visiem numuriem ir Sea view. Minibars par papildu maksu (toties tur ir Moët J)

Mitsis Rhodes Village 5*

Viesnīca atrodas pakalnā, līdz jūrai jāiet pa tiltu vai jābrauc ar shuttle bus ( staigā katras 30min). Numuros notiek remontdarbi – var traucēt atpūsties, Viens ūdensslīkalniņš kalnā, bērnu klubs tepat. Ar ratiem nu baigu grūtu tādā kalnā būtu kāpt. Ēdiens ok, plaša izvēle. Viesnīcai vajadzīga renovācija (daudz nobružumu, netīrumu).

Mitsis Rodes Maris Resort & Spa 5*

Viesnīcas lobby ir vecas mēbeles (ādas dīvānos ir caurumi). Viesnīca atrodas 1.līnijā, bet ļoti daudz kāpnes teritorijā. Atrodas blakus veikaliņiem. Viesnīcas teritorijā ir 3 baseini ar jūras ūdeni. Bungalow numuros principā nav nodalīts balkons (vienu no otra atdala neliela siena līdz ceļgalim). Plāno nākamgad renovāciju. Tīra sakopta teritorija. Ekonomiskas 5*, bet obligāti jābrīdina par kāpnēm.

Rhodos Princess Beach Hotel 4*

Viesnīcai ir neliela terirotija, loti smuka pludmale (akmeņaina, bet kā neliela lagūna). Pie pludmales, pāri nelielai promenādei. Visi numuri ir renovēti (80% ar sea view). Ir baseins, pāris ūdensslīdkalniņi. Economy room atrodas ēka pāri ielai nav renovēti (pēc izskata tādi paši, ka Mitsis numuri).

Maya Exclusive Resort & Spa 5*

Adults only viesnīca, atvērta 2018.gadā. Smuka moderna teritorija . Pati viesnīca atrodas pakalnā. Pavērās ļoti smuks skats. Piedāvā Premium All ēdināšanas veidu (tikai brenda dzērieni). A’la carte pēc pieraksta. Viesnīcu no privātas pludmales atdala iela. Ļežaki bez maksas. Baseins pie swim up numuriem ir apsildāms. Teica, ka viesnīca dotajā brīdī ir aizpildīta par 85%, bet pilnīgi nejūtas ka ir cilvēki.

Belair Beach 4*

Blakus ir veikaliņi, restorāni, jūra pāri apdzīvotai ielai. Tīra. Pēdēja renovācija 2018.gadā. 2019.tika uzbūvēts jauns korpuss ar jaunu baseinu. Laba ēdienu izvēle. Nedaudz novecojuši gaiteņi, bet numuri ir svaigi. Papildus gulta ir normāla gulta. No maija līdz oktorbim strādā kondicionieris. Seifs par maksu (16€/nedeļā). Animācija ir 6x nedeļā.

The Ixian Grand & All Suites 5*

Viesnīca pēc sajūtam atgadina Ēģiptes/Turcijas viesnīcu. Plaši baseini, palmas, bēšīgas krāsas. Premium swim-up numuros izlietne istabā, skapja nav, ir reels virs izlietnes kur pakarināt drēbes. Parastos numurus neredzējam (fully booked). No teritorijas laistīšanas flīzes ir ļoti slidenas. Pludmalē ir akmeņaina, ieeja jūrā - akmeņi. Ir vairāki baseini, atrodas pie pludmales.

Sea melody 4*

Ekonomiska apartamentu tipa viesnīca, atrodas pāri ielai no pludmales. Blakus ir veikaliņi, kafejnīcas. Visos numuros ir virtuves stūrītis. Paši numuri ir sakopti, bet mēbeles ir nolietojušas. Ir 4 korpusi, Main Building ir renovēts Ir pieejāmi bērnu rati, bērnu gultiņas, kondicionieri, seifi - bez maksas. Ir neliels baseins. Blakām ir pamesta stroika. Bērnu laukums ( PSRS laikā) un baseins. Nav ne vainas, kā ekonom variantu var piedāvāt.

Sunshine Rhodes 4*

Veca gan teritorija, gan iekšā viesnīcas interjeri. Rādīja family room jaunāja ekā, kas ir pāri ielai aiz aizvērta žoga, tukša pie tukša baseina ar veciem liežakiem. Pamata teritorijā numuri ir it ka jauni (renovēti), bet izskatās veci. Family numuri viesnīca vecajā korpusā ( pamata teritorija) ir ar stikla galdu – atrodas šis galds pie “bērnu guļamvietam”. Viesnīcai vajag globālu teritorijas renovāciju ( piem.sajūta ka ležaki ir norakstīti no kādas citas viesnīcas un atvesti uz šo). Pludmalē ir lieli akmeņi. Labāk šo viesnīcu neieteikt.

Electra Palace 5*

Viesnīcai ir neliela, taču ļoti sakopta teritorija. Smuks, tīrs un plāšs lobby, bet nedaudz pavecas mēbeles. Atrodas blakus lidostai, varētu traucēt. Pludmale un ieeja jūrā smiltis un akmeņi. Numuri ir svaigi, gaiši. Junior suite numuros ir bišk paveca vanna. Var piedāvāt.

All sense ocean blue seaside resort & spa 4*

Blakus viesnīcai ir lidosta. Visu laiku nolaižas/paceļas lidmašīnas (skaļi). Divi ūdensslidkalniņi. Pie baseina spēlē party mūziku. Pludmale ir pari nelielai ielai no tā kā wild beach ~2m plata. Pastaigas attalumā ir normāla pludmale. Satikām cilvēkus no Rīgas- ir sajusmā. Es no savas puses neieteiktu: main baseins vēl ok, swim up numuru baseinus netīrīja kādas 3-4 dienas. Paši numuri ir paveci, gaiteņi ir no kādas šausmeņu filmas. Pusdienojām šeit – izvēle nav liela, bet atrast ko pāest var, baigi garšīgi nebija.

All sense neutica blue exclusive resort & spa 5*

Viesnīca atrodas nekurienē, kukurūzas laukumu vidū. Recepcija ir laba (plaša gaiša ar normālām mēbelēm). Redzējām ļoti daudz numuru kategorijas, bet visi ir +- vienādi, ekonomiski un mēbeles ir nolietotas, bet numuriem ir laba platība. Oļu pludmale, ja to tā var nosaukt, ir neliels nodalījums, kas pārklāts ar sausām jūras zālēm, kuras nedrīkst novākt. Vieta, kur stāv ļežaki ir smilšaina. Ļoti daudz skudru, visur, pie numuriem, dažreiz numuros, pludmalē, pie ležakiem, baseiniem. Īsti nezinu, kā ekonomisko variantu var piedāvāt, jo mums tur ir bijuši vairāki cilvēki un neko sliktu neesam saņēmuši no viņiem. (Viesnīcai ir japalabo apraksts webā, tur ir rakstīts pie smilšu pludmales, godīgi tur nav tādas kā pludmales).

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.