Šarmelšeihas infotūre ar Join Up feb/2023

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Vanilla Travel aģentu braucieni / Šarmelšeihas infotūre ar Join Up feb/2023

Šarmelšeihas infotūre ar Join Up feb/2023

Šarmelšeihas infotūre ar Join Up feb/2023

Sagatavoja: Kristīne Vilcāne

Biju Info tūrē ar Join Up. Lidojām ar Sky Up Airlains naktī 04:00 turp un atpakaļ 21:40 un ielidot sanāk 03:00. Nu teikšu, ka man ļoti nepatika šie lidojuma laiki, lidmašīnā pagulēt nevarēju, līdz ar to ielidojot ļoti liels nogurums, nevaru iedomāties kā ir tiem, kas lido ar bērniem, kur nu vēl maziem. 

Atpakaļ tas pats, kamēr tiek līdz mājām ir jau rīts. 

Un pats labākais, lidojuma laikā ne ēst, ne dzert nav iespējams nopirkt. Lidostā Tax free veikali ciet. Latvijā vēl, no automāta labi, ka ūdeni varēja dabūt. Bet ja nezina, ka lidmašīnā nebūs nekas, tad ir traki, es nezināju to. Pielikumā ir atskaite no viesnīcām, daļu arī piedāvā Tez Coral vai Novatours. 

Savoy 5* 

Šeit dzīvoju 4 naktis. Serviss un viss ir labi šeit, bet pati viesnīca ir novecojusi jau. Prasās atjaunot. Laba lokācija, tieši pie Soho skvēra. Ēdināšana laba, plaša izvēle. Numuri nedaudz arī jau novecojuši. Ir viens apsildāms baseins. Daudz ļoti vietējie atpūšas. 

Hadaba reģions 

Reef oasis Beach 4* (Novatours, Tez, Coral)

Apvienota ar Sentido Reef Oasis. Viena teritorija. Sentido tālāk no jūras atrodas. Reef Oasis teritorija plaša un kopta. Recepcija nedaudz novecojusi. 

Superior Garden view numuri kopti, nav lieli. Tie ir jaunajā korpusa, tāpēc ir normāli. Koraļļu pludmale ar ieeju jūrā no pontona. 6 peldbaseini, viens apsildāms. Akvaparks pieejams. WiFi tikai recepcijā pieejams. Sentido viesnīcā visur pieejams WiFi. Minibārs par papildus samaksu. Daļa numuri ir renovēti tikai, bet lēnam visus plāno atjaunot. 

Standarta sea view numuri nav renovēti. Tādi ir okey bet labāk superior ņemt. 

Ļoti plaša teritorija, uz jūru pa kāpnēm lejā jāiet. Tiem kam grūti staigāt neieteiktu. 

Kopumā ir okey viesnīca. 

Faraana Reef 4* (Coral)

Netālu no iepriekšējās viesnīcas. Pie jūras. Koraļļu ar smilšu pludmali. Tāds interesants dizains šai viesnīcai. Recepcijas daļa tāda novecojusi. Plānota renovācija. Jau lēnam kaut ko renovē, plāns ir visu atjaunot. Viens baseins apsildāms. WiFi ir par maksu. Ļoti plaša teritorija. Numuri ļoti vienkārši. Tāda ekonoma viesnīca. Šo laikam labāk nepiedāvāt. 

Safir Sharm Waterfalls Resort ( Ex . Hilton Sharm Waterfalls ) 5*

Atrodas blakus Sunrise Grand Select viesnīcai. Ļoti plaša recepcijas zona. Nav renovēta, bet kopta viesnīca. 7 baseini, viens apsildāms. Koraļļu jūra ar smilšu pludmali. Ieeja no pontona. 400 numuri - standarta deluxe un suite. Standarta numuri ar skatu dārzu, deluxe ar jūras skatu. A la carte var apmeklēt bez maksas vienu reizi. Funikulieris no recepcijas līdz jūrai. WiFi visa teritorija bez maksas. Deluxe numurus redzēju, ir okey. Standarta tādi paši esot tikai nedaudz mazāki. Ir vieta jūra bērniem kur ir smilšu ieeja. Kopumā laba viesnīca. Piedāvāt var. 

Queen Sharm Resort 4*

Ļoti ekonomiska viesnīca. Pie jūras. Divas viesnīcas daļas ar divām recepcijām.  Interesantas dizains. Numuri ir pat okey. WiFi ir par papildus samaksu. Akvaparks otrpus viesnīcai top. Koraļļu jūra ar smilšu pludmali. 3 bāri. Vietējais alkohols tikai, vīns un alus par papildus samaksu. Šo labāk nepiedāvāt. 

Monte Carlo Sharm Resort SPA & Aqua Park 5* (Coral ir Royal Monte Carlo)

Ļoti jauka viesnīca. Kopta, zaļa un plaša teritorija. Liekas ka tādai mierīgais atpūtai piemērota. Divi koncepti, Royal Monte ir tikai pieaugušajiem. Ir conected numuri. 2 apsildāmi viens bērniem viens pieaugušajiem. Plašas iespējas bērniem. Koraļļu jūra ar smilšu pludmali. Ir smilšu ieeja jūra arī bērniem vienā vieta. A la carte var apmeklēt neierobežoti. WiFi bez maksas visa teritorija. Spa bez maksas. Ūdenspīpe Royal zonā bez maksas. Suite numuriem bezmaksas transfēra uz un no lidostas. Akvaparks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Numuri plaši un kopti. Royal daļa numuri plašāki nedaudz. Kopumā forša viesnīca. Šeit ēdām pusdienas, ēdināšana bija laba.  

Naama Bay

Maritim Jolie Ville Resort & Casino 5*

Pašā kūrorta Nama Bay centra. Apkārt daudz veikali un viss kas. Ir trīs korpusi. Viens renovēts otrpus ceļam no recepcijas. Jauns un moderns viss. Numuri jaunajā korpusā ļoti moderni, saucas deluxe. WiFi bez maksas visa teritorijā. Importa alkohols ir par maksu. Teritorija kopta. Palm Aerea ir otrs korpuss, kas renovēts pirms 3 gadiem. Standarta numuri Palm area ir moderni un kopti. Trešo korpusu, kas tuvāk baseiniem un visām aktivitātēm plāns renovēt šogad. Vecāka korpusa standarta numuri novecojuši. Ir apsildāmi baseini. Smilšu pludmale ar smilšu ieeju jūra. Nu tā piedāvāt var tikai ne vecajā korpusa numurus. Atkarīgs kāda cena šai viesnīcai. 

Xperience Kiroseiz 5* (Novatours, Tez, Coral)

Atrodas tālu no pludmales. Kopta teritorija. Divas pludmales, smilšu un koraļļu. Uz pludmali kursē autobuss. 1 apsildāms baseins. WiFi bez maksas visa teritorija. Divas daļas Premier un Park daļas. 

Kino ir bet arābu valoda. Numuri vienkārši. Ja kādam der tālu pludmale, tad piedāvāta var.

Reef Oasis blue bay 5* 

Zaļa, plaša un kopta teritorija. Recepcija tuvu jūrai. Pati viesnīca tāda vienkārša. Visi numuri ar skatu uz dārzu vai baseinu. Standarta numuri tālu no recepcijas. Ir transports, kas ved uz recepciju. Deluxe numuri ap baseiniem ir. Visi numuri dizaina ziņā vienādi. Atšķiras tikai ar izmēru. Viens apsildāms baseins - Infinity pool. WiFi bez maksas visa teritorija. Family numuri ļoti plaši. 

Kopumā laba viesnīca. Piedāvāt var. 

Nambka Bay

Parrotel Beach Resort 5* (Tez)

Atrodas netālu no Cleopatras viesnīcas. Vienkārša viesnīca ar plašu un koptu teritoriju. Daļa superior numuru ir renovēti. Restorāns galvenais ir renovēts. WiFi tikai recepcija un dažos numuros. Superior renovētie numuri ļoti moderni un plaši. Plāns ir lēnam visus numurus renovēt. 1 apsildāms baseins. Nerenovētie numuri ir okey. Pie pludmales ir smilšu ieeja bērniem. Ka ekonomu variantu var piedāvāt. 

Coral Sea Holiday 5* (Tez)

Blakus Rixos Seagate. Plaša teritorija un kopta. Recepcijas daļa mājīga. 8GB internets bez maksas. 2 apsildāmi baseini. Family numuri plaši un kopti. Atdalīta ar bīdāmām durvīm otra istaba bērniem. 

Man ļoti patika. Ģimenes koncepta viesnīca. Viesnīcu Aqua Park hotel bez maksas var izmantot. Tā ir otrajā līnija. Šajā viesnīcā ir divi slidkalniņi. Smilšu ieeja jūra. Nav īsti koraļļu. Daudz angļu tūristi. Piedāvāt noteikti var. 

Aurora Oriental Resort SSH 4* (Nova)

Blakus Lagūna Vista viesnīcai. Ekonomiska. Plaša recepcijas daļa. Visur recepcijā lielie logi likās pilnībā netīri. 1 apsildāms baseins. Bērniem viens maz slidkalniņš. WiFi ir bez maksas recepcija, ir dažos numuros. Standarta Numuri vienkārši, nav renovēti. Deluxe numuri renovēti, tie ir okey. Smilšu pludmale ar lēzenu ieeju. Teritorija ir kopta un zaļa. Plaša smilšu pludmale. Piedāvāt kā ekonomu var tikai Deluxe numurus labāk. 

Parrotel Lagoon Aqua Park 5* (Tez)

Jauna viesnīca, atvēra aptuveni 2 gadus atpakaļ. Plaša teritorija.

Ļoti tālu no pludmales, 2 līnijas skaitās. Atrodas nekurienē apkārt nav kur iziet, nekas nav blakus. WiFi bez maksas visur. Shuttle būs uz pludmali. Liels akvaparks. 2 apsildami baseini. Numuri ir plaši un kopti. Ģimenes numurs ar savienotam durvīm. 

Kā ekonomu var piedāvāt, ja der tālu no pludmales. Maz cilvēku likās šeit. Daudz ēģiptieši šeit ir. 

Shark Bay

Coral Sea Sensatori 5* (Coral, Nova)

Blakus Baronam. Plaša un moderna recepcija. Atrodas pie jūras. Nav ļoti plaša teritorija bet moderns viss. 6 A la carte 1 var iemainīt bez maksas. WiFi bez maksas visas teritorija tikai limitēts. Ir Adults zona un bērnu zona. 2 baseini apsildāmi. Family ar bīdāmām durvīm. Numuri moderni un plaši. Daži baseini tiek renovēti. Līdz ar to nedaudz troksnis ir. Īpašas alerģijas ēdieni ir. Ir daži slidkalniņi. Man ļoti patika. 

Sierra HOTEL 4*

Pati viesnīca tāda paveca liekas, bet numuri ļoti okey pat. 5 apsildami baseini. WiFi ir bez maksas visur. Standarta nerenovētie numuri ir okey. Suite numuri plaši. Deluxe numuri renovēti. Uz pludmali ir autobuss. Kā ekonomu var pat piedāvāt. Laba lokāciju pretī Savoy skvēram. Viens un tas pats īpašnieks kas Savoy. Piedāvāt var kā ekonomu variantu. 

Concorde El Salam 5* (Nova, Tez, Coral)

Netālu no Savoy, pie Soho centra. Kopta un plaša teritorija. Numuri atšķiras tikai ar izmēriem, dizaini visiem vienādi. 4 apsildāmi baseini. Ir otra daļa viesnīcai otrpus no recepcijas. Ir akvaparks. WiFi bez maksas ir bez maksas visur. Standarta numuri vienkārši, visi atrodas tālāk no recepcijas. Family Suite ļoti plaši numuri. Kopumā ļoti laba viesnīca. Ēdināšana bija ok, pusdiena ēdām. 

Grand Oasis Resort 4* 

5 minūšu attāluma no Soho skvēra. WiFi recepcija un dažos numuros, tuvāk jūrai nav.  Plaša teritorija. Viegla animācija. Bērniem piemērota, Kids Club, diskotēka. 2 apsildami baseini. Vienkārša, bet kopta viesnīca. Ka 4* ir Ok. Numuri vienkārši. Piedāvāt var kā ekonomu. 

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.