Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Bulgārijas kūrortos

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Bulgārijas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Bulgārijas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Bulgārijas kūrortos

Viesmīlīgā Balkānu valsts Bulgārija ir viens no ekonomiskākajiem pludmales atpūtas galamērķiem, kas, turklāt, atrodas vien pāris stundu lidojuma attālumā no Rīgas. Tā lepojas ar saviem Melnās jūras kūrortiem, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgām vasaras brīvdienām ar izklaidēm gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Melnās jūras mīkstās smilšu pludmales un lēzenā ieeja jūrā ir ideāli piemērota atpūtai ar maziem bērniem, kuri augstu novērtēs arī viesnīcu siltos baseinus, rotaļu laukumus un ūdens slidkalniņus.

Viesnīcu izvēle Bulgārijā ir liela – atpūtu šeit var baudīt gan plašos, dārzu un baseinu ieskautos kompleksos ar All Inclusive servisu tieši pie labiekārtotas pludmales, gan komfortablās budžeta viesnīcās, gan arī mājīgos apartamentos ar virtuves stūrīti.

Melnās jūras mīkstās smilšu pludmales un lēzenā ieeja jūrā ir ideāli piemērota atpūtai ar maziem bērniem, kuri augstu novērtēs arī viesnīcu siltos baseinus, rotaļu laukumus un ūdens slidkalniņus. Daudzas Bulgārijas viesnīcas organizē tematiskos pasākumus ģimenēm ar bērniem un piedāvā izklaidējošas animācijas, bet jauniešiem patiks rosīgā nakts dzīve ar ballītēm pludmalēs un klubos. Savukārt, tie, kas meklē mierpilnu relaksāciju, to varēs baudīt viesnīcu SPA centru procedūrās.

Atpūtu Bulgārijā papildinās arī ekskursijas uz senām un ievērojamām apskates vietām, kurp visērtāk būs doties pievienojoties ekskursiju grupām, taču iespējams arī izīrēt auto un doties turp pašiem.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Bulgārijā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Viesnīcas atpūtai ģimenēm ar bērniem

DIT Evrika Beach Club Hotel 4*

Populārā viesnīca Saulainais Krasts kūrortā. Ar skaistu apzaļumotu teritoriju un izdevīgu atrašanās vietu — tuvu jūrai un centrālajai krastmalai. Skaista apzaļumota teritorija. Kvalitatīvi baseini, brīnišķīga animācija, daudzveidīga ēdināšana. Labas viesu atsauksmes par sevisu.


Kotva Hotel 4*

Liela viesnīca Nesebras kūrortā, tās teritorjā ir akvaparks. Līdz jūrai 250 metru, līdz kūrortam Saulainais krasts 3 km. Numuriņi ir gan ar vienu istabu, gan apartamenti ar vairākām istabām. Piemērota atpūtai ģimenēm ar bērniem.


Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club 4*

Viesnīca kūrorta Zelta Smiltis centrā ar kompaktu teritoriju. Atrodas īsas pastaigas attālumā no smilšu pludmales. Viesiem saulessargi un atpūtas krēsli pludmalē bez maksas. Viesnīcā ir baseini un ūdens slidkalniņi. Pieejama trenažieru zāle un sauna. Ir bērnu baseins ar mazākiem ūdens slidkalniņiem, rotaļu laukums, bērnu klubs un mini diskotēka. Viesnīcā notiek arī izklaidējoši pasākumi.


Sol Nessebar Palace 5*

Viesnīca Nesebras kūrortā pie jūras. Ietilpst viesnīcu kompleksā “Sol Nessebar Resort”, kuru veido 3 viesnīcas, katra no kurām piedāvā kvalitatīvu servisu un komfortablu dzīvošanu. Liela sauļošanās terase, baseini, akvaparks, izklaides bērniem un pieaugušajiem. Pārdomāti iekārtota teritorija. Liels SPA centrs ar daudzveidīgu procedūru klāstu.


Sol Luna Bay Resort & Aquapark 4*

Viesnīca Obzor kūrortā 60 km attālum;a gan no Burgasas, gan Varnas. Daudzveidīga un garšīga ēdināšana, kvalitatīvs serviss. Tiek organizētas sporta un izklaides programmas bērniem un pieaugušajiem. Teritorija ūdensslīdkalniņi bērniem un pieaugušajiem un plaša smilšu pludmale, kurā nav jāmaksā par atpūtas krēsliem un saulessargiem. Viesnīca atrodas atstatu no kūrorta centra un ir piemērota mierīgai atpūtai.


Viesnīcas romantiskai atpūtai

HVD Viva Club 4*

Moderna stila viesnīca kūrortā Zelta Smiltis. Tā atrodas pastaigas attālumā no smilšu pludmales un kūrorta centra. Moderni noformēti numuri, baseins, baseins bērniem, viesiem tiek organizētas sporta aktivitātes.


DIT Majestic Beach Resort 4*

Viesnīca Saulainais Krasts kūrortā pie smilšu pludmales klusākā kūrorta daļā. Skaista arhitektūra un kopta, plaša teritorija. Laba ēdināšana un stilā ieturēti numuri, tiek organizētas izklaides programmas pieaugušajiem un bērniem. Pieejami baseini un SPA centrs kā arī trenažieru zāle, tenisa korts, mini golfs, pludmales volejbols. Viena no labākajām viesnīcām kūrortā Saulainais krasts.


Melia Sunny Beach Resort 4*

Viesnīca pilnvērtīgai un daudzveidīgai atpūtai kūrortā Saulainais Krasts ar izeju pludmalē un atsevišķi nodalītu zonu tajā viesnīcas viesiem. Liela viesnīca ar plašu teritoriju, vairākiem baseiniem, ūdenskalniņiem, klinšu kāpšanas sienu, minigolfu. Padomāts par atpūtu un izklaidēm bērniem.


Tia Maria 3*

Mājīga, ekonomiska viesnīca ar labu cenas un kvalitātes attiecību un ērtu atrašanās vietu – aptuveni 250m no smilšu pludmales un 200m no Saulainā krasta kūrorta centra. Viesnīcā ir restorāns, bārs, baseins ar seklāku nodalījumu bērniem un rotaļu laukums.


Viesnīcas premium līmeņa atpūtai

Melia Grand Hermitage 5*

Kvalitatīva viesnīca kūrortā Zelta Smiltis ar izeju uz smilšu pludmali. Viesiem ir atsevišķi nodalīta teritorija pludmalē ar saulessargiem un atpūtas krēsliem bez maksas. Skaista teritorija, kas terasveidīgi noved līdz pludmalei. Vairāki baseini, vienā ir ūdenskalniņi. Kvalitatīvs SPA un moderna trenažieru zāle. Bērniem miniklubs. Plaši, gaumīgi iekārtoti numuri. Ir pieejams priviliģēts serviss viesnīcas The Level numuru viesiem.


The Wave Resort 5*

Pavisam jauna, 2019. gadā atvērta viesnīca pie pašas jūras. Atrodas nomaļā vietā, tuvākās izklaides iespējas 2 km attālumā, taču uz pilsētas centru tiek organizēts autobuss. Viesnīca noteikti patiks tiem viesiem, kuriem svarīgs komforts un skaista – sakopta apkārtējā vide. Protams, ka par mazākajiem viesiem nav aizmirsts, tiek piedāvāta īpaša ēdienkarte, seklāki baseini un ūdens slīdkalniņi.


Hotel Riu Helios Bay 4*

Viesnīca atrodas Obzor kūrortā, tuvu centram un pie plašas smilšu pludmales. Teritorijā liels baseins, bērnu klubs un bērnu atpūtas laukums, tiek organizētas vingrošanas un sporta nodarbības. Plaši numuri. Kvalitatīva viesnīca aktīvai atpūtai.


Izdevīgākie ceļojumi uz Bulgāriju

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Bulgārijas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.