Atpūtas ceļojums uz Grieķiju

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Grieķiju

Atpūtas ceļojums uz Grieķiju

Atpūtas ceļojums uz Grieķiju

Grieķija ceļotājus vilina ar savas antīkās vēstures liecībām un gleznainām pludmalēm dažādās jūrās izkaisītajās piekrastes salās. Katra Grieķijas sala ir unikāla ar savu šarmu, arhitektūru, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mitoloģijas leģendām.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Grieķijas salu kūrortiem notiek līdz 23. oktobrim.

Kam iesakām ceļojumu uz Grieķiju?

Grieķijas salas patiks tiem ceļotājiem, kas vēlas relaksēties augsta līmeņa kūrortos, izjust grieķu viesmīlību omulīgās ģimeniskās viesnīciņās, kā arī baudīt tradicionālos ēdienus un vīnus autentiskās tavernās. Plašās ūdens atrakciju iespējas un lielais apskates objektu klāsts neļaus garlaikoties nevienam.

Ko apskatīt Grieķijā?

Krētas sala

Siltās Vidusjūras ieskautā Krēta ir lielākā un ceļotāju iecienītākā Grieķijas sala. Tā priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Hersonisos, Hanija un Malia, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē. 

Atpūtu Krētas salā iesakām jebkuram tūristam. Ģimenes ar bērniem te atradīs lieliskas viesnīcas ar attīstītu infrastruktūru atpūtai ar bērniem – izklaides pasākumiem, ūdens atrakcijām un rotaļu laukumiem, kā arī interesantus un izglītojošus apskates objektus un tematiskos parkus. Jauniešus priecēs rosīgas kūrortpilsētas ar bāriem, restorāniem un naktsklubiem, kā arī iespēja par mazām naudiņām noīrēt mašīnu un doties uz vientuļām pludmalēm vai pārgājienā kalnos vai aizās. Pāri būs sajūsmā par fantastiskiem saulrietiem, romantiskiem ciematiņiem un satriecošiem saulrieta skatiem virs Mirabello līča.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Krētu šeit.


Rodas sala

Lielākā Dodekanese sala, pie kuras krastiem satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra. Īpaši iecienīts atpūtas galamērķis, pateicoties saulainajām, klinšu ieskautajām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Faliraki, Ixia un Kallithea. Savukārt, senatnes mīļotāji novērtēs Rodas vecpilsētu un autentiskos grieķu ciematiņus. 

Uz Rodas salu iesakām doties ģimenēm ar bērniem, jo tur ir kvalitatīvas viesnīcas ar dažādām atrakcijām, daudz dažādu fermu, kur var satikt dzīvniekus – ēzeļus, strausus, pāvus, kā arī liels ūdens atrakciju parks. Bērni būs sajūsmā par izbraucienu ēzeļa mugurā pa skaisto Lindos pilsētiņu, bet vecāki varēs nesteidzīgi baudīt idilliskus skatus. Rodas sala būs piemērota arī dažādu ūdenssportu cienītājiem. Rietumu piekraste izcili derēs sērfotājiem un kaitsērfinga piekritējiem, jo tur vienmēr ir viļņi.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Rodas salu šeit.


Peloponesa

Grieķijas pussala, kurā vislabāk saglabājušās grieķu vēstures liecības un tradīcijas. Ja vēlies iepazīt senus, mītiem apvītus apskates objektus, patverties no lielpilsētu kņadas, izbaudīt apkārt esošo zaļumu, dzidro jūru, garas smalko smilšu pludmales un gleznainus līcīšus, Peloponesa būs lieliska izvēle. 

Uz Peloponēses pussalu iesakām doties pāriem un ģimenēm, kas meklē mierīgu atpūtu prom no lielpilsētas kņadas, jo šeit viesnīcas atrodas prom no centriem, īstos Grieķijas laukos un var netraucēti baudīt mieru, jūru un skaistu dabu. Šeit atrodas daudzi interesanti vēstures objekti, kuru apmeklējums lieliski papildinās ceļojumu.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Peleponēzi šeit.


Korfu sala

Siltās Jonijas jūras ieskautā un smaržīgām ciprešu un olīvkoku audzēm bagātā Korfu ir zaļākā Grieķijas sala.  Šeit varēsi relaksēties zeltainu smilšu pludmalēs, dzidros klinšu ieskautos līcīšos un lagūnās, kā arī no kuģīša klāja baudīt skatus uz jūras ūdens izskalotajām klinšu alām.

Atpūtu Korfu salā rekomendējam pāru atpūtai un dabas skatu kolekcionētājiem. Šī nelielā, zaļā sala pārsteigs ar ainavu dažādību, romantiskiem līcīšiem un majestātiskām drupām, bet mazās omulīgas grieķu viesnīciņas un tavernas sniegs māju sajūtu, it kā esat atbraukuši pie savas grieķu vecmāmiņas uz pasakaini skaistu vietu.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Korfu šeit.


Halkidiki

Halkidiki pussala atrodas uz dienvidiem no Salonikiem un sastāv no trim mazākām pussalām: Kassandra, Sithonia un Athos, kas iestiepušās jūrā kā trīs pirksti un katra piedāvā īpašu pieredzi. Gadu no gada tūristi no visas pasaules apmeklē Halkidiki, lai izbaudītu Halkidiki skaisto dabu, brīnišķīgās Zilā karoga pludmales, kā arī iepazītu grieķu kultūru un baudītu rosīgo naktsdzīvi.

Ja vēlies mierpilnu atpūtu dabā, sirdij straujāk liks pukstēt Sithonia pussalas piekrastes ainavas. Te izvietojušās Halkidiki brīnišķīgākās pludmales un dabas takas, ko papildina senā kalnu ciemata Parthenonas šarms. Savukārt, klosterus un pareizticīgo mūku dzīvi var iepazīt Athos pussalā, kur svētajā kalnā tie pavada mūžu, ievērojot gadsimtiem senus likumus un tradīcijas. Ja uzsvaru vēlies likt uz naksnīgām izklaidēm, dodies uz Kassandras pussalas rosīgajām pilsētiņām.

Pateicoties ērtajai prāmju satiksmei, ceļojumu uz Halkidiki var apvienot ar Korsikas apskati.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Halkidki šeit.


Santorini

Grieķijas sala Santorini ir viens no romantiskākajiem pasaules galamērķiem. Tā apbur ar savu unikālo arhitektūru, kurā baltas mājiņas un bruģētas ieliņas mijas ar zilajiem baznīcu kupoliem un krāšņiem oker-krāsu akcentiem. Spilgtus iespaidus un brīnišķīgas fotogrāfijas nodrošina siltās Egejas jūras klinšainās piekrastes ainavas, gleznainās pilsētiņas un panorāmas skati ar purpurkrāsas saulrietiem. Savukārt, mierīgu atpūtu saulē var baudīt dažādu krāsu un formu pludmalēs. Šeit acis un pēdas priecēs gan melnas un sarkanas smiltis, gan tumši oļi un klintis.

Pateicoties ērtajai prāmju satiksmei, ceļojumu uz Santorini ir ērti un izdevīgi apvienot ar atpūtu Krētas salā.

Ceļojumiem uz Santorini piedāvājam individuāli sagatavotas ceļojumu programmas.

Labākais laiks ceļojumam uz Grieķiju

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Grieķijas salās ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Grieķijas iepazīšanai būs no marta līdz maijam, kā arī oktobris un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Grieķiju

Izdevīgi! Saņem tieši Tavām vēlmēm atbilstošu piedāvājumu!

Aizpildi pieteikuma anketu un mēs atradīsim labākos cenas/kvalitātes samēra piedāvājumus Tavam atpūtas ceļojumam.

Lai saņemtu piedāvājumu, norādi savas vēlmes šeit!

Ekskluzīvi! Individuāla ceļojumu programma uz Grieķiju

Individuāli saplānota ceļojuma programma atpūtai Grieķijas populārākajos galamērķos - Korfu, Santorini, Mikonosā, Atēnās un Salonikos.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par personalizēta ceļojuma izveides pakalpojumu šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.