Atpūtas ceļojums uz Maljorku

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Maljorku

Atpūtas ceļojums uz Maljorku

Atpūtas ceļojums uz Maljorku

Maljorka ir viena no lielākajām Spānijai piederošajām Baleāru salām Vidusjūrā. Tā priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm kūrortos, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē.

Kam iesakām ceļojumu uz Maljorku?

Maljorkas piekrasti rotā vairāk kā 260 pludmales, tādēļ sauli un jūru te var baudīt gan klinšu ieskautos, no apkārtējo acīm paslēptos līcīšos, gan labiekārtotās, mīkstu smilšu pludmalēs. Vēstures mīļotāji Maljorkā novērtēs senās ēkas – krāšņo La Seu katedrāli, Belveras pili, baznīcas un klosterus, bet dabas cienītāji - simtiem kilometru garās dabas takas, kas vijas caur mežiem, kalniem un gar Vidusjūras brīnišķīgo piekrasti.

Tiem, kuri vēlas redzēt arī Maljorkas naktsdzīvi, noteikti ir jāizbauda kāda ballīte galvaspilsētas Palmas klubos un bāros, bet seno spāņu kultūras šarmu var sajust vecpilsētās un mazajos, kolorītajos ciematiņos.

Maljorka noteikti patiks arī ģimenēm ar bērniem, jo te var pavadīt piedzīvojumiem un smiekliem bagātas dienas dažādos atrakciju parkos.

Ko apskatīt Maljorkā?

Palma

Palma ir ne tikai Maljorkas lielākā pilsēta un osta, bet visu Baleāru salu galvaspilsēta, kas novietojusies salas dienvidrietumu piekrastē, Palmas līča krastā. Pilsēta vienlaikus ir gan moderna, gan senatnīga un pārsteidz ar savu daudzpusīgo raksturu un mutuļojošo nakts dzīvi. Palmas pilsētas lepnums ir grezna katedrāle, kuras tornis slejas augstāk kā jebkurai citai pasaules gotiskā stila katedrālei, bet daudzšķautnaino interjeru izgaismo caur krāsainās mozaīkās veidotajiem logiem krītošā gaisma.

Calo del Moro pludmale

Calo del Moro ir dabiska, klinšu ieskauta pludmale, kas atrodas Maljorkas salas dienvidu krastā, netālu no S'Almunia pilsētas. Pludmales smalkās, baltās smiltis un dzidrā, tirkīzzilā jūrā padara to par lielisku atpūtas vietu.

Valldemossa

Gleznaina pilsētiņa Tramuntana kalnos tikai īsa brauciena attālumā no galvaspilsētas, taču ar savām bruģētajām ieliņām un seno arhitektūru sniedz autentisku, spāņu pilsētiņas atmosfēru. Turpat netālu atrodas arī dabas takas, no kurām viena ved uz Puig des Teix smaili.

Mondrago dabas parks

Mondrago dabas parks ir viens no Maljorkas salas lielākajiem dabas dārgumiem. Apmeklētājus te pārsteidz fantastiskas dabas ainavas un brīnišķīgas balto smilšu pludmales ar tirkīzzilu jūru. Turklāt parks ir lieliski piemērots gan pastaigām un īsiem pārgājieniem, gan riteņbraukšanai, bet tā brīnišķīgo piekrasti var iepazīt braucienā ar jahtu. Mondrago var viegli sasniegt ne vien ar automašīnu, bet arī sabiedrisko autobusu.

Pollensa

Sena pilsēta ar pievilcīgām šaurām ieliņām un iespaidīgu galveno laukumu, kurā rindojas kafejnīcas, restorāni un bāri. Šarmantās pilsētiņas vizītkarte ir El Calvari - iespaidīgas, kalnā vedošas, senas trepes ar 365 pakāpieniem - pa vienam katrai gada dienai. Pieveicot visus pakāpienus, ceļotājus atalgos fantastiski panorāmas skati.

Ceļojums uz Maljorku ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Katmandu parks

Īsta aizraujošu piedzīvojumu pasaule gan bērniem, gan pieaugušajiem, kurā vizināties karuseļos, laisties pa amerikāņu kalniņiem, baudīt 4D kino, izstaigāt ilūziju māju, kā arī veldzēties baseinos un akvaparkā.  Mierīgākai atpūtai var doties arī uz turpat blakus esošo Magaluf pludmali.

Palma akvārijs

Palmas akvāriju pasaulē apskatāmi ap 700 dažādu Vidusjūras, Indijas, Atlantijas un Klusā okeāna zemūdens iemītnieku. Bet ja ar to šķiet par maz, interesanti laiku var pavadīt arī izstaigājot tropisku džungļu takas, kas ieskauj teritoriju. Mazākiem bērniem papildus prieku sagādās arī āra spēļu laukums un rotaļas ūdenī.

Dinosaur Land

Fascinējošā dinozauru pasaule gan mazos, gan lielos apmeklētājus pārsteigs aizraujošajā dinozauru parkā. Maljorkas dabas ieskauti savā dabiskajā izmērā te sastopami vairāk kā 100 dažādi dinozauri, ieskaitot lielāko dinozauru pasaulē - titanozauru.

Western Water Park

Liels tematiskais parks Magaluf kūrortā, kas sadalīts trīs tematiskās daļās: Rietumu zeme, Indijas pilsēta un Elpaso. Adrenalīna cienītājiem te pieejami septiņi elpu aizraujoši braucieni, tostarp 11. augstākais slīdkalniņš pasaulē ar nosaukumu The Beast. Savukārt, mierīgākas atpūtas cienītāji novērtēs viļņu baseinu un citas mērenākas atrakcijas, bet mazi bērni būs sajūsmā par ūdens slidkalniņiem, bērnu baseiniem, rotaļu laukumiem un strūklakām.

Labākais laiks ceļojumam uz Maljorku

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Maljorkas kūrortos

Maljorkā pieejama plaša viesnīcu izvēle jebkurai gaumei – no elegantām pludmales viesnīcām un romantiskam villām līdz pat ģimenēm draudzīgām kūrortviesnīcām un budžeta apartamentiem.

Lai palīdzētu izvēlēties Tev piemērotāko viesnīcu Maljorkā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Noderīga informācija ceļojumam uz Maljorku

Interesanti fakti par Maljorku

Izdevīgākie ceļojumi uz Maljorku

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Maljorkas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.