Atpūtas ceļojums uz Bali

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Bali

Atpūtas ceļojums uz Bali

Atpūtas ceļojums uz Bali

Tropiski karstā Bali ir Indonēzijas arhipelāga pērle. Tā ir eksotiska vieta, kur baudīt atpūtu tropiskās pludmalēs, skatīt neskartas dabas skaistumu un saplūst ar balinēziešu kolorīto kultūru, lai ļautos romantikai un emocijām.

Kam iesakām ceļojumu uz Bali?

Bali būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kas vēlas baudīt romantisku atpūtu divvientulībā saules izbalinātajās Nusa Dua un Seminyak kūrortu pludmalēs vai hipsterīgas izklaides sērfotāju bāros un restorānos Kutas kūrortpilsētā. Eksotiskā sala valdzina ar seno kultūru un mitoloģiju, elpu aizraujošajām dabas ainavām, kā arī iespēju iepazīt balinēziešu bagāto vēsturisko mantojumu un svētajos tempļos smelties iedvesmu savai garīgajai izaugsmei.

Dabas mīļotājus šeit sajūsminās ainavu dažādība un skaistums - zaļojoši kalni, apslēptas upes un kanjoni, dzirkstoši ūdenskritumi, ziedošas pļavas un brīnišķīgas pludmales, ko apskalo siltais Indijas okeāns. Te ir viss nepieciešamais atpūtai pie ūdens - jahtu kruīzi, ūdens sports un krāšņi koraļļu rifi, kurus iepazīt snorkelējot un nirstot. Turklāt, tropiskais klimats, iepirkšanās rosīgos tirdziņos un izslavētās balinēziešu masāžas, kā arī plašais SPA procedūru piedāvājums palīdzēs aizmirst ikdienas rūpes un uzlādēt enerģiju vēl ilgam laikam.

Ģimenes ar bērniem šeit visvairāk sajūsminās tropu dabas skaistums un eksotiskie dzīvnieki parkos, kā arī viesmīlīgās viesnīcas, kas piedāvā komfortablus numurus ģimenēm, kā arī bērnu klubus un rotaļu laukumus. Turklāt, tā kā Bali sala ir salīdzinoši neliela, to ir ērti apceļot patstāvīgi ar īrētu auto.

Ko apskatīt Bali?

Lembongan salas pludmales

Bali mazā māsa Lembongan sala ir slavena ar unikālajiem klinšu veidojumiem un dažādajām pludmalēm. Šeit varēsiet baudīt mierīgu atpūtu bez lieliem tūristu pūļiem pludmalēs, iepazīt balinēziešu kultūru autentiskā vidē un nodoties visdažādākajiem ūdens sporta veidiem.

Tegellalang rīsu terases

Viena no apmeklētākajām un iespaidīgākajām vietām Bali. Stāvās, terašveidīgās nogāzes veido ikoniskus skatus, kas lieliski izskatās fotogrāfijās. Atrodas Ubudas ziemeļos.

Pērtiķu mežs

Pērtiķu rezervātā Monkey Forest savu mājvietu raduši vairāki simti lielāku un mazāku pērtiķu, kurus satikt var pastaigājoties pa parka bruģētajiem un muskatkoku ieskautajiem celiņiem.

Pura Taman Saraswati

Bali kultūras centrs - pilsēta Ubuda ir bagāta ar daudziem krāšņiem tempļiem, taču viens no ievērojamākajiem ir Pura Taman Saraswati, kas veltīts hinduistu mākslas un zināšanu dievietei Saraswati.

Balinēziešu tradicionālie šovi

Balinēziešu šovi ir ļoti krāšņi. Skaistas dejas un tērpi ir būtiska viņu kultūras sastāvdaļa. Katrs šovs ir ar savu vēstījumu - emocionāla deju horeogrāfija, spilgtas krāsas un kostīmi apvienojumā ar augsta līmeņa izpildījumu un skaņas kvalitāti.

Ceļojums uz Bali ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Bali Zooloģiskais dārzs

Lauvu safari, tīģeru barošana un pat brokastis ar orangutantiem! Iepazīstiet vairāk kā 500 retus un eksotiskus dzīvniekus zaļā un tropiskā vidē.

Bali putnu parks

Sadalīts vairākos reģionos, kuros atspoguļota putnu dabiskā vide un tajā esošie augi. Uzziniet, kādi putni dzīvo Indonēzijā, Latīņamerikā, Āfrikā un Austrālijā. Noskatieties dažādus šovus, izstādes un eksotisko putnu barošanas paraugdemonstrējumus.

Akvaparks Waterbom Bali

Moderns ūdens atrakciju parks, kas dabiski iekļaujas eksotiskajā augu valstī. Dažāda augstuma ūdens slīdkalniņi visiem vecumiem - sākot no pašiem mazākajiem līdz adrenalīna cienītājiem - pieaugušajiem. Noteikti vērts izmēģināt - sērfošanas kalniņus un atpūtu tropu augu ieskautajā plūstošajā upē Lazy river!

Labākais laiks ceļojumam uz Bali

Bali ir raksturīgas divas izteiktas sezonas - sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai. 

Lietus sezona ir no novembra līdz martam, kad vērojami nokrišņi - visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Bali

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Bali

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Bali.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.